Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Любов

Започната от ВАЛЕНСИЯ, Ноември 17, 2015, 12:29:27 AM

« назад - напред »

ВАЛЕНСИЯ

Здравейте!От доста време харесвам едно момче..Но нещата с него много не вървят..Говорим си рядко,пишем си рядко..Искам това да се промени но не знам как..Мога ли нещо да направя за да променя това?А дали няма той сам да се сети да дойде при мен,да ми пише..Какво да правя-да действам аз или?

Маг Гала

Ами той сам ще ви потърси, проявете търпение и ще видите ,сам ще дойде при вас.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

zaiko

Здравейте,
Искам да споделя нещо. Някой, с който си писахме много миналата година по интернет, а той живее със семейството си на о. Крит и аз бях увлечена по него- писах за него стихове, той ми отговаряше в стихове, имахме активен интерес един към друг на емоционално ниво, без физическа представа един за друг, и после нещата като че ли замряха изведнъж. Аз се пробвах да го забравя чрез Андрей- дори на Андрей започнах в началото на пиша на инат, защото и въпросният мъж е Скорпион,а аватара на Андрей беше скорпион и знаех, че това много ще го раздразни, а той не знам какво е правил, но комуникацията охладня.
И сега изведнъж този мъж поиска да се видим. Казва се Венцислав. Обади ми се по телефона и си чухме гласа за пръв път след 2 години. Каза, че ще лети до България по работа, но ще направи всичко възможно да се видим за кафе. Развълнувах се. Не така както, ако това се беше случило преди 1 година, но все пак е вълнуващо, макар и малко се страхувам, че може да не се харесаме като хора и съвсем да изгубим връзката помежду си.
Може ли да ми хвърлите карти за да разбера дали той наистина ще намери възможност да се видим и дали срещата ще мине успешно?

Странен

Опаа писали сте стихове, браво Зайко очакваме Вашите творби в раздел Лично творчество където да се насладим на любовната ви лирика.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

kika

ще се видите, но гледайте да не се поддадете на старите чувства...
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!

ВАЛЕНСИЯ

А добре,не може ли и аз да предприема някакво действие?Просто мисля,че няма да имам силите да го чакам толкова дълго той да се сети първи за мен..Да отида да говоря по някакъв начин с него,да му пиша..Но единственият ми проблем е,че не знам той дали би искал да направя това,да не би да ме отблъсне?Защото в момента ми се струва,че той изобщо не ме забелязва..сякаш се прави,че не съществувам..

Касиопея

Ако наистина го искаш ще чакаш.

ВАЛЕНСИЯ

Ами добре,но наистина не разбирам държанието му..Държи се странно..В единият момент се държи мило с мен,а в следващия студено..Не го разбирам,честно..Дали аз преувеличавам,дали той просто си е такъв странен характер,още не си е разкрил истинската страна пред мен,или просто наистина е лош човек не знам,но съм много объркана..Ако така продължава имам чувството,че е възможно да ме откаже от него..Не знам какво да правя,моля ви погнете ми или ми дайте някаква насока..

ВАЛЕНСИЯ

Добре,просто искам да разбера скоро ли ще ''дотича при мен",защото засега нещата са на пълна нула и,ако скоро не се сети за мен просто най-вероятно аз дори ще се откажа да го чакам..Затова искам да знам има ли смисъл да продължавам да го чакам ли не..Защото ако само аз си тровя нервите заради него,просто по-добре направо да се откажа навреме от него,докато чувствата ми към него не са се задълбочили..

Маг Гала

Щом седите и чакате, значи имате чувства. Послушайте вътрешния си глас, според мен не сте готова просто така да си тръгнете от този човек, в момента сте обидена на него и на ситуацията в която се намирате, но да се бърза не винаги е правилното решение.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

kika

Мен ако питаш -не чакай. Не ви виждам заедно. А от опит знам , че Не винаги този, който чакаме е за нас и докато дойде времето да се съберете ще си го осъзнала в самота и изхабени нерви. Ако те иска и знае и че ти го искаш и  въпреки това не е направил нищо -  значи няма сериозни намерения.  Каквото и да говори един човек - трябва да гледаш какво прави!!!
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!

ВАЛЕНСИЯ

Ами да,от една страна Маг Гала е права,че все още имам чувства към него и честно казано все още го чакам и,че понякога да се бърза не е най-правилното решение,но пък и от друга страна Кика също е права като казва,че не винаги с чакане нещата се получават..Защото аз сега мога да бъда търпелива и да го чакам дни,седмици,месеци..Но ако няма да има полза от това,то тогава моето чакане ще бъде излишно..Затова аз просто искам да разбера дали изобщо има смисъл да го чакам?Дали ако проявя търпение той ще ме потърси..дали ще се сети за мен и ако да,кога?Дали изобщо той има чувства към мен или само аз си хабя нервите за него..

kika

Въпросите в главата ти сега са много, но повярвай,  когато отговорите дойдат - вече няма да те интересуват...
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!

Нели

Здравей! Аз не съм ясновидец и не мога да ти кажа какво чувства той към теб.
Искам да ти кажа , че аз също имах същия случай като твоя. И докато не си изхабих нервите и търпението не се отказах от него , но от това полза нямаше всичко това доведе до едно голямо разочарование и не доверие в мъжете. Най-добре се откажи от него и продължи напред. От опит знам , че не е лесно но това е правилното решение. Няма смисъл да чакаш и да съсипваш себе си заради него.

ВАЛЕНСИЯ

Ами да,може би наистина сте прави,може би наистина нищо няма да се получи между нас и аз просто трябва да го забравя,колкото и трудно да е,но тогава моля ви кажете ми вижда ли се в такъв случай да срещна подходящия за мен човек скоро?