Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Химия във въздуха :)

Започната от keniya, Ноември 21, 2015, 04:21:05 PM

« назад - напред »

keniya

Здравейте,
Много бих искала да питам нещо ... Вчера вечерта бях да спортувам във фитнеса до дома ми. И видях едно момче, което до сега не беше идвал, нов очевидно. И през цялото време се гледахме в огледалата в залата, ама то се усещаше, въпреки,че не бе явно. На мен някак ми направи силно впечатление.
Днес отново спортувах и ми беше удобно да е по обяд и когато отидох , той пак се оказа,че е там. Този път успя да взлезе в комуникация с мен ,чрез един мой познат. Дори не научих името ми но се заговорихме и пак имаше химия някаква - все едно във въздуха витаеше .... Искам да ми кажете дали виждате нещо по този странен случай :)

Маг Гала

Да, тези отношения ще продължат да се развиват, най вероятно ще стигнете до изпепеляваща и за двама Ви връзка.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

keniya

В хубавия смисъл ли " изпепеляваща"  ? Надявам се да е някое честно и свястно момче .... че иначе само химия няма да е за дълго . Как смятате ?

Маг Гала

Да ще е честен, дано нещата се получат добре с вас ще ви направим ритуал, защото всичко почва красиво много.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

keniya

Кога смятате ,че ще има развитие в тези отношения ?

Странен

Цитат на: keniya - Ноември 27, 2015, 11:07:09 PM
Кога смятате ,че ще има развитие в тези отношения ?
Развитието, ще дойде когато го заслужите  :P
Психолог, коуч, трансперсонален психолог