Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 PM

« назад - напред »

lolisue

Странна чашка и на мен така ми се стори като я видях. Има ли нещо за любовта ми в нея, някаква новина около мен и приятеля ми , или кога ще мога да го видя пак ?

lolisue

Маг Гала, вие днес защо си мълчите , толкова сте готина и позитивна. Всички чакаме и вашият коментар :) за чашките.

Странен

Цитат на: lolisue - Март 31, 2015, 11:44:24 AM
Странна чашка и на мен така ми се стори като я видях. Има ли нещо за любовта ми в нея, някаква новина около мен и приятеля ми , или кога ще мога да го видя пак ?
Не може да се види за сега точно.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Маг Гала

Цитат на: lolisue - Март 31, 2015, 11:09:58 AM
Добър ден,
Вчера проведохме разговор по моя живот :). Казах за приятеля ми с който се запознахме по интернет и имаме отношения от тогава, но понеже аз уча ,за сега сме разделени в различни държави. Моля да ми кажете какво предстои за нас занапред или в частност за мен какво ме очаква - в любовта и работата ? Прилагам 2 снимки, защото кафето ми е много шаренко днес :)


Чашката ви е хубава.Имате хубави символи куче,което значи добър приятел,който ви подкрепя.Заобиколена сте от много хора и ще се чувствате прекрасно.Около вас има много любов и вие я чувствате.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

ia2929

Добро утро,
Ще се възползвам от гледане на кафе. В момента нямам какво да кажа конкретно за мен, нямам мъж до себе си. Започнах нова работа, надявам се там да се получат нещата. Мечтая си за обичайните неща, като всяка жена - искам да ми гледате за любов, семейство, кариерно развитие.

Благодаря за вниманието :). Успешен и усмихнат ден.

Маг Гала

Виждам нещо,за което мисля че трябва да ви предупредя.В чашата ви има двама мъже,единия е много ловък и хитър и ще се опита да ви измами,трябва да не попадате в мрежата му или да се измъкнете по най-добрия за вас начин.Това ще се случи в бъдещето.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

ia2929

 Аз работя почти само с мъже, в работа ли ще иска да ме измами или в личния ми живот - по какво да го позная ? Може ли малко повече информация за нещата в чашата ми ?

Маг Гала

Става въпрос за личния ви живот и бъдещият ви избор.Другите неща,който виждам за настоящето и пътят ви не са с някакво особено значение,т.е. няма да има решаващи събития до този момент.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

andi

Да знаете само колко много разчитам на вас.Вие сте не само ясновидци,но и психотерапевти със страхотните си съвети.Въпросите ми са:Вижда ли се скоро да намеря подходящия момент за тъй желания от мен развод и ако Да,то ще има ли много катаклизми?Вижда ли се общо бъдеще с другия мъж и какво се случва в момента?Временно ли ми е ядосан?Благодаря предварително!

mavaka

Прилагам чашата от кафе за да ми кажете какво виждате.Дали скоро ще започна работа и дали ще имам човек до себе си?

if

Здравейте би искала да узная от своята чашка кафе.
Моите въпроси са:
-Ще завърша ли успешно курса който карам в момента.
-Работата,която ми предлагат на едно и също местоположение
коя от двете професии да е.
-Любовта в личен план,ще има ли поява на сериозен мъж в живота ми скоро време.

Положителен ден!




Странен

Цитат на: andi - Април 07, 2015, 11:51:19 AM
Да знаете само колко много разчитам на вас.Вие сте не само ясновидци,но и психотерапевти със страхотните си съвети.Въпросите ми са:Вижда ли се скоро да намеря подходящия момент за тъй желания от мен развод и ако Да,то ще има ли много катаклизми?Вижда ли се общо бъдеще с другия мъж и какво се случва в момента?Временно ли ми е ядосан?Благодаря предварително!
Вие имате извънбрачна връзка която прогресира, този другият мъж ви дава много топлина и с него ви е добре.Тази вързка обаче няма да ви донесе нищо добро. Някой около вас да не би да прекалява с алкохола, внимавайте можете да имате проблеми породени от алкохол.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Странен

Цитат на: mavaka - Април 07, 2015, 12:29:57 PM
Прилагам чашата от кафе за да ми кажете какво виждате.Дали скоро ще започна работа и дали ще имам човек до себе си?
Пред вас има два пътя, които ида изберете все ще етруден. На 21 число ще срещнете бъдещата си половинка. Вие и сега сте се виждали вече, но тогава ще разберете, че е той. След два дни ще получите важна новина от далече, вземете мерки и не правете прибързани неща на 24-ти.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Странен

Цитат на: if - Април 07, 2015, 01:58:12 PM
Здравейте би искала да узная от своята чашка кафе.
Моите въпроси са:
-Ще завърша ли успешно курса който карам в момента.
-Работата,която ми предлагат на едно и също местоположение
коя от двете професии да е.
-Любовта в личен план,ще има ли поява на сериозен мъж в живота ми скоро време.

Положителен ден!
Това курса ще завършите, защото искате да завършите, но пред вас ще има сериозна пречка следващата седмица. Човек със дълга коса -мъж много иска да се срещне с вас. Имате към него нещо греховно, държи злоба. Бъдете бдителна. Вечерите са ви доста безинтересни, но ще се промени това до 3-4 седмици.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

mavaka

Благодаря  ви за отговора.А за работа нещо виждате ли тук или в чужбина?Ще замина ли в чужбина?Там ли ще го срещна?