Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 PM

« назад - напред »

steb

Здравейте, въпросите които ме интересуват са дали връзката с приятелят ми има бъдеще. А другият въпрос е дали скоро ще си намеря работа. Също така дали ще живея в чужбина или ще си остана тук в България?

steb

Здравейте,
от пет години не мога да си намеря работа, интересува ме дали най-накрая ще започна работа? Другото което ме интересува е дали ще успея да продам имота в който живея?

Маг Гала

Засега не ви се дава път в чужбина,а ще останете на мястото,където сте.Продажба на имота ще има,но след време.Приятелят ви държи на вас и невиждам,защо да се разделяте.Работа ще намерите или по скоро нещо нетрадиционно,от което ще получавате доходи.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

steb

Цитат на: Маг Гала - Юли 03, 2015, 01:35:18 PM
Здравейте,днес в чашата ви виждам,че може би ваш близък ще има здравословни проблеми.Ще получите хубава новина,която ще ви зарадва много.Желанието ви ще се сбъдне,но не веднага,а след няколко месеца.Очакват ви трудности,които ще преодолеете лесно.

Благодаря че ми отговорихте, но можете ли да ми кажете в тази чаша какво виждате относно връзката с приятелят ми? Просто искам да съм сигурна че не е станала грешка с чашите Благодаря Ви.

Маг Гала

Смятам,че може и да не подозирате,но има мъж,който е близо до вас,а вие не го забелязвате,защото гледате на него по друг начин.Скоро нещата ще се променят,защото в чашата ви се вижда връзка с мъж,даже и брак.Ще имате колебания за тажи връзка,затова ви казах,че е подходящ.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

mimi77

Цитат на: steb - Юли 03, 2015, 06:35:16 PM
Цитат на: Маг Гала - Юли 03, 2015, 01:35:18 PM
Здравейте,днес в чашата ви виждам,че може би ваш близък ще има здравословни проблеми.Ще получите хубава новина,която ще ви зарадва много.Желанието ви ще се сбъдне,но не веднага,а след няколко месеца.Очакват ви трудности,които ще преодолеете лесно.

Благодаря че ми отговорихте, но можете ли да ми кажете в тази чаша какво виждате относно връзката с приятелят ми? Просто искам да съм сигурна че не е станала грешка с чашите Благодаря Ви.

Здравейте,това не е ли за моята чаша кафе,или аз се бъркам

Маг Гала

Цитат на: Маг Гала - Юли 03, 2015, 01:35:18 PM
Здравейте,днес в чашата ви виждам,че може би ваш близък ще има здравословни проблеми.Ще получите хубава новина,която ще ви зарадва много.Желанието ви ще се сбъдне,но не веднага,а след няколко месеца.Очакват ви трудности,които ще преодолеете лесно.
Това е отговорът за mimi1977.Щом отговорът е под чашата без цитат значи е за вас,не се обърквайте.Ако имате въпроси питайте,това ви видях в чашата вчера.Не се притеснявайте няма да се случват неприятни събития.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

steb

Здравейте отново, много бих искала да замина за Англия с приятелят ми, виждате ли пътуване в чашата ми? Също така дали някога ще заживеем заедно с него? Благодаря ви за отделеното време.

smen84

Добро утро, от доста време не мога да си намеря работа и ме интересува дали скоро ще започна някъде? Имам имот, който искам да продам, ще се случи ли скоро? Също така дали мъжът ми или синът ми ще замине за чужбина? Благодаря ви.

opin4e

Здравейте, благодаря ви за работата, която вършите.
Имам въпрос относно работата ми, интересува ме дали ще я сменя скоро? Другият въпрос е дали аз, синът ми и приятелят ми ще живеем в чужбина? Благодаря ви. 

Маг Гала

Един и също въпрос зададен от три профила и три различни чаши.Смятате ли,че редно да ме пробвате по този начин и да отговарям едно и също нещо по няколко пъти.Моля не правете такива неща,защото ще бъдете блокирани като потребители на форума.Има толкова проблеми за решаване,затова не се опитвайте да манипулирате.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

flower85

здравейте, качвам днес чашата си от кафе с молба да ми отговорите на следните въпроси ..
ще се подобрят ли отношенията ми с половинката до мен, нещо напоследък само спорим, само се караме, и говорим на различни езици, защо така се получава ? Ще ни бъде ли в бъдеще да сме заедно и щастливи, е, по мед и масло няма никъде, но все пак , всеки иска малко много да има пълноценен живот .. Искам да видите той истински обича ли ме, готов ли е на всичко заради мен, ще имаме ли пълноценно семейство заедно ?? От какво е така непостоянен ..Нещо измъчва душата ми, сякаш аз не съм щастлива :(, защото той беше друг в началото на връзката ни :( Иска ли дете от мен, нещо не го виждам решен :(   Благодаря ви ..ще се радвам ако ми отговорите !!!
Хубав ден :)

Маг Гала

В чашата ви се вижда,че в момента сте много раздвоена и искате да пробвате много варианти,но.един от тях е правилен и вие ще го откриете.Засега още няма да са нормални отношенията ви с половинката ви,но постоянно ще започнат да се нормализират и да започне подобрение.Ще поиска да имате дете,но не сега,а след време.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

mimi77

Цитат на: Маг Гала - Юли 04, 2015, 07:32:09 AM
Цитат на: Маг Гала - Юли 03, 2015, 01:35:18 PM
Здравейте,днес в чашата ви виждам,че може би ваш близък ще има здравословни проблеми.Ще получите хубава новина,която ще ви зарадва много.Желанието ви ще се сбъдне,но не веднага,а след няколко месеца.Очакват ви трудности,които ще преодолеете лесно.
Това е отговорът за mimi1977.Щом отговорът е под чашата без цитат значи е за вас,не се обърквайте.Ако имате въпроси питайте,това ви видях в чашата вчера.Не се притеснявайте няма да се случват неприятни събития.


Да,благодаря ви:).За здравословния проблем,така стана-баща ми,от 2 дена има вирусна ангина,а отидоха на почивка със сина ми.

kunnia

Здравейте! Въпросът ми е от лично естество. Преди около месец от живота ми излезе човек,който е много важен за мен. От две седмици нямам никакви вести от него. Ще се появи ли скоро,поне за малко? Има ли шанс да възобновим отношенията си,ако да-кога евентуално и какво изобщо да очаквам от тази връзка? Благодаря Ви и желая страхотен петък!