Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще се съберем ли

Започната от elodia, Май 23, 2016, 03:40:55 PM

« назад - напред »

elodia

Преди време започнах връзка с един човек,но постоянно се караме и сега пак сме скарани въпросът ми е ще се съберем ли и има ли той някакви чувства към мен или му в все едно за мен

izgybena

Ако положите старание, ще бъдете заедно.Бъдещето ви зависи само от вас самите.А кавгите ви са нещо нормално, докато напаснете характерите си и колкото и да ви прозвочи нелогично понякога и те самите подпомагат развитието на връзката ви.Безразличието и апатията са връзкоразбивачите.Желая Ви щастие и успех!
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

elodia

Здравейте въпросът ми беше ще се съберем ли и аз ли да го търся или да го оставя той да ме търси

izgybena

Здравейте, явно между вас има противоречия, но пак ви казвам, че ако положите усилия имате шанс да сте заедно.Моят съвет е ако наистина държите на тази връзка, да не чакате, а да го потърсите по-скоро вие.Много често гордостта в любовните отношения ни се оказва излишна и ни наранява нас самите. Разбира се, ако вашето колебание се дължи на неувереността ви във вашите чувства към него, то тогава е друг въпроса и съответният му отговор.
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

elodia

 Днес го потърсих и след много молби от моя страна каза,чр щял да размисли,но също така и че не ми вярва страх ме е ,че ще реши окончателно да се разделим.Как мислите дали ще иска да си дадем втори шанс или всичко е изгубено завинаги.

Jelka

Здравейте,искам да разбера кога ще се съберем с Йозгюр в Турция ли ще живеем или в България?Той ще дойде ли за да ме вземе или очаква аз да отида при него?

izgybena

Цитат на: elodia - Юни 02, 2016, 03:08:04 PM
Днес го потърсих и след много молби от моя страна каза,чр щял да размисли,но също така и че не ми вярва страх ме е ,че ще реши окончателно да се разделим.Как мислите дали ще иска да си дадем втори шанс или всичко е изгубено завинаги.
Моят съвет към теб е да бъдеш по-уверена. Не бъди толкова плаха в отношенията си, заявявай смело това, което искаш.Така ще имаш много по-голям шанс в това да бъдеш чута!
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.