Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво се случи?

Започната от Nom, Юли 23, 2016, 10:14:48 PM

« назад - напред »

Nom

И отново, много време водех битка с мечтата си да имам работа, като всички, 10 години, и всичко започна на 18 09 2015 , и завърши на 5 10 2015, по някакво съвпадение 13 дена, пълни, знам че съм писала и преди за този проблем, с това че искам да работя, както всички. Но защо загубих това място -тук пак намесвам жената, бившата ми шефка - от един мой сън, с червеникаво кестенява къдрава коса , но се питам както ми беше писала Кика, защо загубих това място -заради мъж ли, някой ли направи въздействие така че да загубя работата, имам ли шанс да се върна и какво се случва от тук нататък с моята мечта за работа и реализация?  ::)
Не отговарям на лични съобщения!

beautybabe6111

 :)

Здравейте,

Според мен може да имате магия да не ви върви в работата както аз. Където и да опитам все не ми върви и не ми върви не ме взимат и си мисля ,че може би да имам магия.. :'(

Nom

2 пъти съм разваляла без ефект, не знам към кого да се обърна и какво да правя  :-\
Не отговарям на лични съобщения!

beautybabe6111

 8) Питайте някой от маговете в форума ако ли не създайте нова тема и се обърнете към тях. Може и да могат да ви помогнат. :P

Nom

Че чакам тяхното включва в тази тема , включване от маговете  8)
Не отговарям на лични съобщения!

Странен

Вижте не пишете повече теми за това. как не ви върви в работата... Вече има подобни теми създадени от вас...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

success

Здравейте dados, бих ви посъветвала никога на никого да не се сърдите по отношение на работата .Никой на никого не е длъжен в този живот .Това е въпрос и на оцеляване .Бъдете по-креативна и ако е нужно създайте си сама работа .Дано ме разбирате какво казвам .Не може да искате да се върнете там ,където не сте желана. Не разбирам дори как може да имате такова желание .Горе главата и само напред .Това с магиите са пълни глупости .Та то 90% от населението на света не е добре финансово. Дали на всички  им е направена магия?Разчитайте на това и че след всяко зло следва и добро и не се отчайвайте .И вашето време ще дойде. Успех!

Маг от Вселената

 Определено , магия нямате. Някакво  стечение на обстоятелствата ,към което Вие нямате нищо общо,просто лош късмет. Помислете си  каква точно работа искате . Търсете я по всичи възможни  сайтове за работа. Не се връщайте назад , там нещата няма да  се променят, а и това само пречи на самочуствието Ви. Четете  статии за това как да се представите на интервю за работа.Променете нещо и във външния си вид. Нали знаете ,че по дрехите посрещат,а по ума изпращат! Успех1

Nom

http://ufoport.com/forum/index.php/topic,1479.msg10388.html#msg10388

Тук има мое мнение за да не се повтарям, дали по някакъв начин може да помогнете, горе долу съм описала нещата, ако има нещо питайте - това е към Маг от Вселената - търся навсякъде без успех, нямам средства за промени по мен самата, нямам и проблеми с интервютата, увереност и амбиция да.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Знам истината за всичко  :-\
Не отговарям на лични съобщения!

success

Виж dados ,всички преминаваме през такива периоди.Времето е такова,трудно за оцеляване.Аз като повечето хора също съм имала такива моменти.Не знам дали ще те успокои ,ако ти кажа ,че съм изпадала в същото състояние.Бях с две деца,огромен заем и двамата безработни вкъщи.Запомни , винаги има и щастливи случайности и на теб ще ти се случат и лошото ще остане само в миналото.Това,че не си намерила подходяща работа досега ,не означава ,че няма да намериш.При всички положения те очаква нещо по-добро.Верно е че зависи и от това в кой град живееш,но и от твоите лични способности.Ако имаш шофьорска книжка поне ,веднага бих ти дала съвет какво да направиш.Приготви се обаче да се адаптираш в новото,да продължаваш да се учиш и да претърпиш всякакви трудности,които ти предстоят.Лесно просто няма.Бъди със самочувствие

Странен

Цитат на: dados - Юли 26, 2016, 03:00:25 PM
http://ufoport.com/forum/index.php/topic,1479.msg10388.html#msg10388

Тук има мое мнение за да не се повтарям, дали по някакъв начин може да помогнете, горе долу съм описала нещата, ако има нещо питайте - това е към Маг от Вселената - търся навсякъде без успех, нямам средства за промени по мен самата, нямам и проблеми с интервютата, увереност и амбиция да.
След, като знаете че сте отворили нова защо отваряте нова? Колко теми ще отворите още на тази тема? За такова нещо вече ще блокирам!
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Nom

Съжалявам че отварям и тази тема, незнам какво се случва с мен, много лошо е чувствам раздразнена, нещо ме дразни но не мога да разберакакво,  не спокойна съм, искам да се карам с някого , да вищам макар че се сдържам, понякога плача, усещам че не мога да и спя в леглото както преди, много гадно се  чувтвам, раздразнена, ядосана, искам да се скарам с някого, заядливо ми е.  :-\
Не отговарям на лични съобщения!

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Нали се сещаш че тук едва ли е най подходящото място да се караш с хората..най малкото 2/3 от активно пишещите са в състояние така да ти ''сипят'' че да заобикаляш сайта със седмици
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Nom

Тук няма как да се скарам с никого. Опитах се да опиша всичко което чувствам напоследък.  :-\
Не отговарям на лични съобщения!