Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Как да станем ясновидци?

Започната от Странен, Март 13, 2015, 06:47:02 AM

« назад - напред »

Flower_blue

здравейте, аз също имам силна интуиция, с годините се засили; :)бих могла да помогам също.... ;)зададих въпрос на форума, но все пак понякога човек има нужда от съвет на по-посветени хора...трудно е човек на себе си да даде диагноза....или се повлиява от негативни хора..незнам...

MISHKATA

как можем да развием способностите си като ясновидци ... ? това не е ли дарба на единици или има много хора , които го умеят... не разбирам... аз вярвам , че някои наистина познават, защото <виждат> в бъдещето, но останалите са просто шарлатани, които налучкват... а това не помага на хората изпаднали в безизходица, за които <просветлените> са единствения шанс да разберат какво да очакват за напред в дадена насока..

kika

достатъчно ли е да имаме силна интуиция, за да станем ясновидци? аз имам такава и в повечето случаи не греша, но само за другите, що се отнася до мен... пълен мрак! искам нещо - правя го и после.. плащам... плащам за това че искам да съм щастлива и че имам мечти и се боря те да станат реалност... явно в някой от предишните си животи съм направила нещо или това , за което си плащам е една грешка от ученическите ми години, която не мога да си простя и до днес... според Вас, имам ли дарба?
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!

Odin

Здравейте! Помогнете ми да развия третото си око. Четох за метод за свещ, която да гледам от 1 до 30мин макс на вечер в продължение на месец. като щом спра да я гледам затварям очи и зеленото петно се опитвам да концентрирам в средата сякаш го виждам с 3тото око. От първия път я наблюдавах по 15 20 мин. и веднага концентрирвах петното по средата. Но след втория път започна сякаш всичко около мен да изчезва и се чувствам сякаш попадам в черна бездна а главата почна много да ме боли. И спрях да го правя това, реших че някои е публикувал тази статия за да ослепи хората.  :-X

smiles

Здравейте! И аз бих искала да помагам с каквото мога. Усещам, че мисията в живота ми е да давам на хората, без да очаквам да получавам нищо в замяна и се старая да го правя. Досега интуицията не ме е подвела когато става въпрос за други хора. Надявам се с ваша помощ да осавършенствам това и да бъда полезна

Petia5

 :) Здравейте, за ясновидци или не знам какви още помощи. Те хората от сайта очакват, че все пак,
като си губят времето с това да ви отговарят на въпросите би следвало в знак на благодарност да им се отблагодарите.
Нищо на този свят не е безплатно. И след като получавате, трябва да дадете.

izgybena

Цитат на: Petia5 - Май 16, 2016, 02:06:57 PM
:) Здравейте, за ясновидци или не знам какви още помощи. Те хората от сайта очакват, че все пак,
като си губят времето с това да ви отговарят на въпросите би следвало в знак на благодарност да им се отблагодарите.


Петя, лично аз смятам, че не всичко на този свят се измерва в пари. Да, за да получиш нещо трябва да си готов и да дадеш нещичко от себе си, защото така е справедливо, но не винаги материалното е по-доброто от нематериалното, което можеш да вложиш и дадеш от себе си за някой друг.
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

Petia5

Дано да е така Izgubena, ако искате споделете, какво сте получили безплатно.

В.Стоянова

Цитат на: Странен - Март 13, 2015, 06:47:02 AM
Как да станем ясновидци и да развием ясновидките си способности на нашия форум?
Скъпи участници в форума на нашия форум се дава възможност на всеки, който желае да развие ясновидките си способности и да вземе участие в вече създадените от нашите потребители теми.

Ние знаем, че всеки е дошъл със собствените си проблеми, но Вие можете да вземате участие в всяка една от темите на форума и по този начин да се развиете като ясновидец в един или друг метод за гадаене на бъдещето. Участвайте активно в дискусиите и помагайте на гадателите с вашите мнения.

Ясновидците на форума не са много и въпреки това ние се стараем да отговорим на всеки от Вас. Така, че сега когато, вие ставате все повече и повече имаме нужда от вашата подкрепа за да развием този форум като едно място където всеки да може да получи своята частица надежда.

Потребители, които развиват  ясновидските си способности и взимат отношение  по други теми освен по-своята ще получават допълнително внимание от нашите ясновидци.
С радост и аз бих помогнала.Не знам какво се случва с мен понякога,но имам предчувствия,които се случват точно така,както си мисля,че ще се случат.В един и същи ден в началото на месеца имах усещания,които се оказаха реалност.Някои бяха свързани и със настроенията и здравето на хората около мен.Беше странно за мен.Ще се радвам да бъда полезна с нещо на хора,които имат нужда!
Не отговарям на лични съобщения !

mari

Здравейте преди време гледах на карти и това което казвах се оказва ше вярно!Въпросът ми е дали имам някаква дарба или  това е внушение!

Странен

Цитат на: mari - Март 04, 2017, 08:59:22 AM
Здравейте преди време гледах на карти и това което казвах се оказва ше вярно!Въпросът ми е дали имам някаква дарба или  това е внушение!
Опитай на форума да гледаш и ще си покаже.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

veroni

И аз искам да ви помогна. С каквото мога ще ви помагам  за работата ви , както и вие помагате на нас.

Влюбена

Здравейте,не мисля,че имам дарба на ясновидец,но се уча да гледам на махало.Развивам го още,бих искала да стана по-добра.Може да опитаме.Отначало е по-добре да се започне с въпроси,на които питащия знае отговора,след това  с такива за бъдещето и т.н.Ще се радвам да отговорите по-подробно и на въпросите,които съм задала в моята тема.Благодаря!

DeYo

Здравейте и от мен :)
От известно време усещам, че имам силно изразено 6-то чувство и много често нещата, които казвам се случват.
Например всеки път, когато сънувам някой познат/а с бебе на ръце, той/тя се сдобива с такова.
На няколко пъти избегнах сериозни катастрофи, защото "нещо" не накара да спра или да тръгна именно в този момент.
Когато усетя, че някой мой познат има нужда от мен, му гледам на карти и винаги познавам. Но това става, само, ако преценя, че човекът има сериозна необходимост. Иначе не познавам.
Как да развия себе си?
Когато добрият случай почука на вратата, покани го да остане за вечеря!

Странен

Цитат на: DeYo - Септември 19, 2017, 03:21:39 PM
Здравейте и от мен :)
От известно време усещам, че имам силно изразено 6-то чувство и много често нещата, които казвам се случват.
Например всеки път, когато сънувам някой познат/а с бебе на ръце, той/тя се сдобива с такова.
На няколко пъти избегнах сериозни катастрофи, защото "нещо" не накара да спра или да тръгна именно в този момент.
Когато усетя, че някой мой познат има нужда от мен, му гледам на карти и винаги познавам. Но това става, само, ако преценя, че човекът има сериозна необходимост. Иначе не познавам.
Как да развия себе си?
Опитай да отговаряш на въпросите в темите на форума, да видим на какво си спосбна.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог