Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Хороскоп за април

Започната от хк23, Март 19, 2015, 02:41:33 PM

« назад - напред »

Маг Гала

Знаете ли сега сте в труден период около и след рождения си ден,той трае до няколко месеца и писле нещата ще започнат да се нормализират.Ще имате шанса да започнете всичко наново,но първо помислете в каква посока ще тръгнете и след това действайте.Месец април за вас ще се характеризира предимно с работа и пак работа.Любовните емоции ще останат малко на заден план,колкото и да не ви се иска.Ще се справите само повярвайте в себе си.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Десислава

Маг Гала, може ли да Ви помоля да изготвите подробен хороскоп за април месец, за мен и за П, ако не е много нахално? :)))

edna

Здравейте, може ли да ми направите хороскоп за Април? Искам да знам как ще се развият нещата в работата и в личния живот? Дали ще се наредят нещата и на двете места? Дали ще има някакви катаклизми или всичко ще се подреди така , както бих желала?
Благодаря.

edna

Здравейте, може ли да ми направите хороскоп за Април? Искам да знам как ще се развият нещата в работата и в личния живот? Дали ще се наредят нещата и на двете места? Дали ще има някакви катаклизми или всичко ще се подреди така , както бих желала?Дали колежката ми която е бременна ще изкара периода? Дали ще имам нова колежка? Дали приятелят ми , който не живее с мен ще се върне? Дали здравословно той ще е добре? Дали майка ми , която има проблем с кракът ще се оправи?Дали аз ще устоя на всичко, че силите ми вече са на ръба? Дали някога нашето семейство ще се събере отново, защото сме пръснати на всички посоки на света? И дали ще съм добре здравословно?
Благодаря.

edna

Здравейте, може ли да ми направите хороскоп за Април? Искам да знам как ще се развият нещата в работата и в личния живот? Дали ще се наредят нещата и на двете места? Дали ще има някакви катаклизми или всичко ще се подреди така , както бих желала?Дали колежката ми която е бременна ще изкара периода? Дали ще имам нова колежка? Дали приятелят ми , който не живее с мен ще се върне? Дали здравословно той ще е добре? Дали майка ми , която има проблем с кракът ще се оправи?Дали аз ще устоя на всичко, че силите ми вече са на ръба? Дали някога нашето семейство ще се събере отново, защото сме пръснати на всички посоки на света? И дали ще съм добре здравословно?
Благодаря.

Странен

Месец Април, ще започне трудно за Вас, но към краят си ще вие вече по-леко. В любовта са възможни определени моменти на недоразбиране между вас, това обаче, няма да ви раздели, дори отношенията ви ще укрепнат. По средата на месеца ще имате среща с човек, които не сте виждали отдавна, този човек ще ви донесе много радост. Добра новина ви очаква, още до края на тази седмица бъдете готова да се радвате искрено.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

хк23

Добър ден, може ли да помоля за хороскоп за месец май :) Какво ме очаква.. през този месец и лятото дали ще е с положителни емоции. Много благодаря предварително ! Хубав и слънчев ден   

Маг Гала

Месец май пак ще е свързан предимно с доста работа за вас.Това е областта,в която трябва да се концентрирате предимно.На любовния фронт ви очакват доста флиртове,но е възможно да се появи мъж,който да заплени сърцето ви неочаквано.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.