Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Личен годишен хороскоп

Започната от veselaivanova, Април 04, 2015, 06:32:39 PM

« назад - напред »

veselaivanova

Здравейте, може ли да ми направите личен хороскоп за 2015 година. Казвам се Весела и съм родена съм на 04.10.1975 г.

Странен

Цитат на: veselaivanova - Април 04, 2015, 06:32:39 PM
Здравейте, може ли да ми направите личен хороскоп за 2015 година. Казвам се Весела и съм родена съм на 04.10.1975 г.
Ами Вие сте написали в телеграфен стил, и ние така ще ви отговорим: 2015 година, ще се различава по някой неща от 2014, он общо взето, ще е същото за вас.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

veselaivanova

Благодаря за отговора, но за да се конкретизирам ще кажа, че 2014 беше трудна за мен, преживях развод, през тази година започнах допълнителна работа и нова връзка от края на миналата година, но се чувствам неудовлетворена от нея, а в работата се надцених, налага ми се да работя по около 12 часа на ден. В този смисъл ми е и въпроса, дали ще имам по-осезаеми промени от това положение във връзката и работата ми?

Маг Гала

Трудно ви е определено в това положение,но засега нямате друг избор.Годината за вас ще потръгне през летния сезон.До тогава ще трябва да сте активни във всички дейности,с които се занимавате,било то работа или хоби.След летния период ще почувствате приток на нови сили и ще бъдете още по активна.Ако желаете можете да замените двете работи за една с по голяма заплата,но не прибързвайте в избора си,а внимателно проучете нещата.На любовния.фронт ви очакват приятни моменти с любимия човек,но при.условие че успеете да се оттърсите от миналото си и гледате смело напред.Не се страхувайте да обичате,животът е пред вас.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Valentini4ka1


Трудно ви е определено в това положение,но засега нямате друг избор.Годината за вас ще потръгне през летния сезон.До тогава ще трябва да сте активни във всички дейности,с които се занимавате,било то работа или хоби.След летния период ще почувствате приток на нови сили и ще бъдете още по активна.Ако желаете можете да замените двете работи за една с по голяма заплата,но не прибързвайте в избора си,а внимателно проучете нещата.На любовния.фронт ви очакват приятни моменти с любимия човек,но при.условие че успеете да се оттърсите от миналото си и гледате смело напред.Не се страхувайте да обичате,животът е пред вас.

Здравейте! Можете ли да ми кажете какви промени ме очакват в работата и любовта през 2015 ? Казвам се Валентина,родена съм на 30.07.1994г.

Маг Гала

За вас 2015 от средата на лятото ,след рожденният ви ден ще започне един по добър период във вашият живот.Към края на месец септември има вероятност да срещнете подходящ човек за вас,с когото ще имате трайни отношения.В работен план цялата година ще е напрегната с възходи и падения,но вие ще се справите и ще изплувате.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Valentini4ka1


За вас 2015 от средата на лятото ,след рожденният ви ден ще започне един по добър период във вашият живот.Към края на месец септември има вероятност да срещнете подходящ човек за вас,с когото ще имате трайни отношения.В работен план цялата година ще е напрегната с възходи и падения,но вие ще се справите и ще изплувате.

Много ви благодаря !