Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Нова любов или нов провал...

Започната от nikolai_93, Април 24, 2015, 01:43:25 PM

« назад - напред »

nikolai_93

Иска ми се да не бях започвал тази тема ,но е малко късно за сълзливи лъжи и обяснения . Всичко може би тръгна от несподелената ми ученическа любов И. Стана така ,че тя ме заряза преди да и призная  чувствата си ,което преди стана някъде преди 8-9 години ,пътищата ни се разделиха след това ,аз го изживях  доста тежко (защото бях дълбоко наранен) ,но дойде момент ,в който си казах ,че не си струва да рева по нея и постепенно я намразих .И досега не мога да не се сещам за хубавите моменти ,прекарани с нея ,искам да я махна от мозъка ми ,но не мога . Не казвам ,че съм красавец  или някакъв модел , но има момичета които да ме харесват , и да искам да се запозная с тях или заговоря ме спира вътрешен глас от миналото . Страхувам ,се да не би аз да съм си проблема и да се провалям винаги с жените .Вярно ,подбирам ги , но не защото искам перфектния живот , а защото ми е писнало да ми пишат разни дебели грозотии ,които ядат по 5 килограма храна за закуска ,или пък 45- 50 годишни ,които търсят млад с вряща кръв и постоянно вдигнат инструмент ,за да си начешат нагона и това да е докато не е минало действието на виаграта. Искам ,просто да ме посъветвате ,не искам да съм играчката на някоя :) :-\

Маг Гала

Здравей Николай,първото нещи,което трябва да направиш е да се пребориш със себе си.Да това момиче(първата ти любов)никога няма да я забравиш,но болката още я има и ти трябва да я преодолееш.Правилно правиш,че избираш жена за теб и знаеш ли защо никоя не ти харесва,ами след време ще разбереш сам.Ще срещнеш жена,на която няма да можеш да устоиш и това ще ти е подарък от съдбата.Говоря ти за чувства,усещания,мисли,всичко ще е взаимно.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

nikolai_93

Маг Гала ,мисля че самия аз съм донякъде проблем ,както писах и миналия път . Търся просто истинска и чиста любов ,с момиче/жена ,която да е честна с мен и да не оставам за втори път с горчиви рани . Знам ,трудно ми е ,някои хора мислят че просто така може да хвърлиш чувствата на някого и да ги счупиш като ненужен прозорец .Просто ми писна да съм лъган и да оставам с чувството на несигурност ,усещала си го и ти със сигурност.Имам нюх за такива неща(не бях споменавал ,че имам и медиумски способности ,особено да виждам събития напред или назад в сънищата си ,за което някои хора мислят ,че е измама ,но е истина),просто  съм си такъв ,че гледам да изпипам и напипам всичко в детайли преди да е станало  късно и да съм се провалил .Везните ,винаги се съмняваме и колебаем ,в кръвта ни е. Ако някоя мисли отсега нататък да ме прави на Глу*** или да ме взема за мезе в нейните си интриги ,нека знае ,че никак не познала. 

Маг Гала

Когато намериш жената за теб няма да се съмняваш толкова в нея.Тя ще те спечели от първия път.Но трябва да позволиш на сърцето си да обича.Знам че част от проблема е в теб и болката,която си преживял,но имай впредвид,че и жените страдат също.Ти търсиш истинската и чиста любов,но тя е най-трудна за намиране.Но ти ще я откриеш.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

nikolai_93

Маг Гала, пак ти пиша. В живота ми няма особенно развитие. Все още се нервя, щом в главата ми влезе мисъл за И., но това е защото майка и се навърта наблизо(колкото и гадно е да се лепват етикети, тя стана долна к.рва на стари години, на И. не и пука за нея, а си гледа семейството) иначе тя е в миналото. Сега ми е гадно понеже нямам работа, нито  момиче,  но  имам грешна любов. Щом я видя, нещо пощурява в мен и ми се иска, да е само моя въпреки, че тя има мъж, коит не я цени и е цели нощи по гуляи, а тя гледа трите им деца. Наскоро с баща ми бяхме в тях,  за един ремонт. Толкова е секси, в тялото, в гласа във всичко. Пресен ми е спомена, когато тъкмо бе излязла от банята, мокра и ухаеща, идваше ми да я награбя на място, но беше с малкото си дете и това ме спря. Много я искам, да бъде само моя и никоя, ако трябва и мъжа и да застрелям. Какво да правя-Ако и призная, какво чувствам, дали ще ми се изсмее или....

Странен

Цитат на: nikolai_93 - Юли 01, 2016, 01:26:19 PM
Маг Гала, пак ти пиша. В живота ми няма особенно развитие. Все още се нервя, щом в главата ми влезе мисъл за И., но това е защото майка и се навърта наблизо(колкото и гадно е да се лепват етикети, тя стана долна к.рва на стари години, на И. не и пука за нея, а си гледа семейството) иначе тя е в миналото. Сега ми е гадно понеже нямам работа, нито  момиче,  но  имам грешна любов. Щом я видя, нещо пощурява в мен и ми се иска, да е само моя въпреки, че тя има мъж, коит не я цени и е цели нощи по гуляи, а тя гледа трите им деца. Наскоро с баща ми бяхме в тях,  за един ремонт. Толкова е секси, в тялото, в гласа във всичко. Пресен ми е спомена, когато тъкмо бе излязла от банята, мокра и ухаеща, идваше ми да я награбя на място, но беше с малкото си дете и това ме спря. Много я искам, да бъде само моя и никоя, ако трябва и мъжа и да застрелям. Какво да правя-Ако и призная, какво чувствам, дали ще ми се изсмее или....

Потърсете помощта на специалист!
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Nom

Аз искам да допълня нещо, имаш силни чувства към момиче, и полудяваш всеки път щом дори и ад я видиш от метри например, признай си чувствата и симпатиите към момичето, признай си че искаш да си с нея открито, просто и кажи истината. Няма нищо лошо тя да разбере чувствата ти, и дано ти отвърне по същия начин, и не те счита за Глу***. Въпреки че тя има и дете, е добре да знае всичко. Макар че в такива случай ревността е по силна но все пак.
Не отговарям на лични съобщения!

nikolai_93

Страх, ме за да не каже нещо от сорта на:"Ти кой си и какъв си, че да си падаш по мен, и дали изобщо знаеш как сме с мъжа ми. Иначе  специалист  не ми трябва(предния път за проблемите с И., бях на онлайн терапия около месец, но хората не намериха нищо нередно). Сега е различно, просто обичам тази жена, но тя не го знае. Мъжа и е охладнял към нея, пука му само за децата си, парите, пиячката и дивите нощи(в които може и да и изневерява , не съм сигурен за това). Не знам, какво да направя не искам пак да ближа рани. (съветвайте ме, защото взех да нямам много доверие на жени, пък и на това време е малко трудно да разбереш коя какво мисли/замисля).
.

ali82

Здравей Ники, прочетох те обстойно и моето мнение като жена е че трябва да намериш начин да останеш насаме със тази жена и да и споделиш своите чувства . Само така, ще имаш възможност да разбереш нейните мисли и усещания за ситуацията и дали има някакъв шанс и надежда да сте заедно. Ако симпатиите не са споделени се отдръпни и спри да търсиш контакт с нея, знам че е адски болезнено и лесно на думи ,но повярвай ми,това е единственият начин да я забравиш.Ти си се фокусирал бих казала натрапчиво в нея,като си мислиш че тя би решила много от твоите проблеми в живота и би му донесла светлина в него но Ники, само ти можеш да направиш това за себе си.Ще те посъветвам да се захванеш със някакво занимание което да ти доставя удоволствие и да отнема доста от свободното ти време ,за да може постепенно да успееш да се справиш с тази ситуация.Ти си младо момче и живота е пред теб.Не си позволявай, щастието ти да зависи от някога. Пишеш че тя е семейна и има три деца.Значи е успяла да уреди живота си.Направи същото и ти и продължи напред със или без нея. Повярвай ми,това което търсиш търси теб ! Но,трябва да отвориш сърцето си и да затвориш вратата към миналото си. Имам усещането че ти си се вкопчил в тази жена сякаш тя е твоето спасение.След време ще разбереш че си бил в голяма грешка.Но живота си тече и младостта си върви също а с нея и куп изпуснати възможности които не забелязваш около теб защото си се вманиачил в друго.:)Не го допускай Ники, позволи на новото да навлезе в живота ти. Прости болката и разочарованието в сърцето си и продължи с чиста душа.Благодари за това което имаш и приеми идващото. Ще завърша с нещо което аз винаги си повтарям. Ако нещо или някого ти принадлежи в живота,то каквото и да правиш или да не правиш ще бъде твое ! Много усмивки ти желая и гледай по-позитивно,всичко хубаво ти предстои. :)

nikolai_93

Здравей, ali82,не мисля, че съм се вкопчил в тази жена,  но хубаво казваш да пробвам да и призная. Да, осъзнавам, че тя освен, хубава е и с деца, но някак си това ме влече, забраненото и тоя тип жени-млади майки. Не искам да ти давам повече подробности, страдал съм много в повечето случаи от "женски игрички". Просто ми писва, да си излея душата пред някоя, която после да ми се изсмее. Пиши ми по -а, ако искаш, там живота си ще ти покажа. Писна ми все да еъмдобър в очите на другите, на роднините си, и накрая все да ям черния катран. Може би ще е по-добре да бъда бездушен  гангстер, които да умре разстрелян като куче, без чувства, без страх от закон, храна и привилегиите на цивилизования живот.

Nom

Има мъже който след 20 години заедно с жена, и 2-3 деца, почват да не се прибират по цяла нощ, с куп извинения, но ако тя наистина усеща че ти чувстваш нещо към нея и че иска да сте заедно, сама ще те потърси,но ми идва идеята и ти да я поканиш и да и кажеш смело какво чувстваш,че си влюбен и че искаш да сте заедно.
Не отговарям на лични съобщения!

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Аз ще ти кажа същото като Dados но с различен контекст..наистина говори с тази жена и без значение какво ти каже продължи живота си напред Вариант едно :казваш и колко си падаш по нея..тя се изсмива..ти ближеш рани известно време и продължаваш напред..защото си давапш сметка че с нея си нямал никакво бъдеще..тя с три деца...едва ли ще иска да ражда и на теб.Вариант две:) тя казва че и тя те иска..започвате да се виждате известно време тя си получа удволетворението..а ти в един момент започваш да се питаш какво правиш там ..и пак преболедуваш и тръгваш напред..за жалост при теб без болка няма да се размине..просто постъпи като мъж..и се реши и действай..и каквото сабя покаже..и честта майко юнашка :)
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

nikolai_93

Вече взех да губя надежда ,дали и за мен има сродна душа .Кога ще я срещна ,вярно когато се разхождам с кучето си(голяма 8-годишна мъжка немска овчарка) виждам по някое самотно маце което си лафи с някоя дружка или просто пушат по цигара оплаквайки проблемите си ,но просто нещо все ме спира .Чудя се как да я/ги заговоря на каква тема ,какво харесват и т.н.... Знам ,че за вас е смешно ,но ми дайте съвет ,пък дано в идващата 2017г.,дами провърви и Петела на любовта най-накрая да изкукурига и при мен.....Весело и приятно изкарване на всички на новата 2017 ви желая ,аз самотният войн във вечната битка за женски сърца. :) :) :)   

kika

Николай,  ти млад и силен. Успокой се и се отпусни. Вградиш си се до такава степен , че сам си пречии.. картите ми показват някакво було - може би някой те е урочасал или пък имаш нещо правено... За съжаление не мога да ти кажа какво точно е , защото съзнанието ми не е чисто и всичко ми е в мъгла, но във форума има много вещи лица , които ще ти помогнат в този труден момент..  винаги мисли позитивно и нещата ще започнат да се подреждат , както желаеш. Успешна нова година и на теб. Дава ти се наистина да е добра.
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!

nikolai_93

Значи, все пак има някаква чужда намеса.... Не искам да гадя напразно, но предполагам, че лелята на първата ми любов И., има пръст в тази работа (в града ни си е чувало, че обича да ходи по разни врачки и псевдо-ясновидки).... Времето ще покаже всичко, аз не искам да си цапам ръцете и душата за да мъстя на някого, Всевишният си знае работата, той ще ги накаже когато трябва.