Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

хороскоп за зодия лъв

Започната от galium, Май 23, 2015, 06:16:23 PM

« назад - напред »

galium

Здравейте!
Бих искала да ви помоля да ми направите хороскоп.Родена съм на 07.08.1952г. В 11.20ч. в София. Искам да ви питам за здравето и дали ще имам човек до себе си,тъй като със съпруга ми сме разделени.Ако виждате и нещо друго?

Маг Гала

Мисля че скоро ще срещнете човек,с когото да споделите живота ди от тук насетне.Вие знаете какво търсите и ще го намерите,но внимавайте,защото ще има хора,които ще се опитат да навредят на такъв вид отношения.Относно здравето не мисля,че трябва да се притеснявате,но все пак ние не сме лекари и се консултирайте с тях.Нужно ви е повече спокойствие,което ще дойде от самосебеси и ще бъдете добре.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

galium

Благодаря много, Маг Гала! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)