Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Личен хороскоп

Започната от donka, Февруари 24, 2015, 01:58:14 PM

« назад - напред »

aira1991

Здравейте и тук за личните хороскопи съм чела че без час на раждане не може това така ли е.
Ако може без час въпроса ми е развитие в работно отношение /преквалификация/до края на годината
Десислава 1,12,1973 димитровград

Маг Гала

Тази година е подходяща за всякакъв вид обучение и преквалификация за вас.Не се колебайте да го направите и да работите върху вашето усъвършенстване.След това ще дойдат и положителни промени в работен план.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

aira1991

 Благодаря Маг Гала :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

дарида

 :-* :) :) :) :(Благодаря много Маг Гала!Даваш много точни и изчерпателни отговори! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :( :( :( :( :( :( :( :-* :-* :-*

teodorka

Здравейте! Моля да ми изготвите личен хороскоп за 2015г. по-конкретно ме интересува, кога, ще  имам сериозна връзка и брак. Наистина съм много объркана,  и се чувствам в застой. Интересувам се също в професионален план, ще сменя ли работата си. Казвам се Теодора на 29 години съм. Благодаря ви предварително.

Маг Гала

Годината няма да е лесна за вас.Ще трябва да преодолеете много трудности по пътя си.Ще смените работата си,но през есента,когато ще срещнете един по специален човек за вас,с когото ще имате много добра връзка.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Jill81

Здравейте! Бих искала личен хороскоп до края на годината  родена съм на 29/03/1981. Интересува ме какво ме очаква в личен план  като брак,дете? А също и в професионалния дали ще сменя работата си?

Маг Гала

По принцип годината е трудна,но и хубава.Ще имате възможност с много труд да изкарате парички и да се стабилизирате финансово,но ще имате и доста разходи,неотложни.Можете да смените работата само при условие,че намерите по доходоносна и сигурна,в противен случай не рискувайте.В личния живот нещата ще се нареждат по малко и ще бъдете щастлива.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

teodorka

Blagodarq vi mnogo za otgovora.moje li da mi kajete da li shte zamina za chujBina? shte si nameria li dobra rabota ako zamina i po konkretno za tazi vrazka. Shte imam li brak.

Маг Гала

Вие неможете ли да пишете на кирилица.Къде сте се родили и къде живеете.Уважавайте малко родният си език.Всички пишат на кирилица и спазват правилата на форума само вие не си направихте труда да ги прочетете.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

teodorka

Извинете не съм разбрала Че трябва да се пише на кирилица. Естествено че уважавам родния си език. Просто не съм обарнала внимание. Благодаря ви за отговора.желая ви приятен ден Маг Магда!

ddani

Здравейте. Родена съм на 15.09.1980 около 13.00 часа.Казвам се Даниела. Моля за хороскоп за развитието на живота ми в личен и професионален план. Ще сменя ли работата си или ще продължа да работя на същото място ? Предстоят ли ми финансови затруднения ? 

Маг Гала

Здравейте.Засега не ви очакват промени поне до септември месец,когато ще имате възможност да смените работата и средата.Очакват ви и приятни изживявания през този период,тъй като преди това ще имате трудности.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

дариник

Имам въпрос , преди 3 год. се случи нещастие с моя роден брат , за жалост вече не е между живите , понеже той не беше семеен , също майка ми и баща ми са починали , освен мен като наследник има още една жена която е кръвна сестра и наследник на брат ми от 3 год. тя създава проблеми на семейството ми , много пари се пръснаха по институции без резултат , въпроса ми е следния ще успея ли да съхраня и запазя поне част от имуществото на брат ми ?

Маг Гала

Смятам че ще успеете макар,че тази жена ще се опита по всякакви начини да ви изиграе,но не й го позволявайте.Трябва да се борите с всички средства,за да имате успех,но смятам,че ще се справите и ще успеете да задържите част от имуществото му.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.