Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Личен хороскоп

Започната от donka, Февруари 24, 2015, 01:58:14 PM

« назад - напред »

Nom

Дали може да получа хороскоп до края на 2015та, за развитието на живота ми в цялостен план или поне грубо казано. Какво ме очаква в личен план, в план за намиране на подходящ партньор, забременяване,
Не отговарям на лични съобщения!

Маг Гала

Периодът за вас в момента е труден и ще бъде така до месец октомври,когато всичко ще започне бавно да се нормализира.До края на годината ще срещнете мъж,с когото ще бъдете щастлива.За семейство и деца ще трябва да мине още време.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

viktoria937

Здравейте! Бихте ли ми изготвили хороскоп, основно в личен и професионален план. Възможно ли е скоро да срещна някой, или пък да имам връзка с човек, с когото съм се запознала тази година. И имам ли шанс за започване на собствен бизнес в сферата на дизайна.
Родена съм на 21.10.1990г. в София в 00:02.

Маг Гала

Здравейте,вие сте много интересна личност,която смятам,че ще се справи с нещо подобно на това,което  искате да правите,тъй като ви е вродено и имате усет за тези неща.Можете да пробвате в тази насока.Относно любовта ще срещнете такъв мъж какъвто търсите до края на годината.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

radkaa

Здравеите. Аз съм родена на 25.06. 1994. Зодия рак съм. Попринцип съм затворен човек, но и от малка съм с много проблеми. От една година живея с мъж. Бях бременна в пети месец и тази година февуари меаец пометнах. Имаше много лъжи от негова страна. Сега отново ги има и макар че много го обича съм се решила за таздяла. Попринцип не съм весел човек  и в главата ми е пълна каша. Скоро започнах работа в денонощен магазин, не ми харесва работата, но има добро заплащане. Здравословно все имах проблеми но скоро не съм ходила на преглед. В хороскопа ще ви помоля да ми кажете дали ми се явява този мъж с които съм сега. Да си призная честно решила съм за раздяла твърдо и съм готова отново за болката, но вътрешно имам една малка надежда, че ще се промени не само на думи. В момента все едно сърцети ми някои го пробива, незнам защо е така, можеби от мисълта за страдание.

Маг Гала

Здравейте,вие тайно се надявате той да се промени,но това няма да се случи и вие ще се разочаровате.Преживяли сте твърде много отрицателни емоции,но вече за вас идва по добър период и ще започнете постепенно да се стабилизирате.Вие преценете дали ще останете с този мъж или ще се разделите,защото вашето решение в момента е важно за вас.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

radkaa

Цитат на: Маг Гала - Август 25, 2015, 07:56:14 AM
Здравейте,вие тайно се надявате той да се промени,но това няма да се случи и вие ще се разочаровате.Преживяли сте твърде много отрицателни емоции,но вече за вас идва по добър период и ще започнете постепенно да се стабилизирате.Вие преценете дали ще останете с този мъж или ще се разделите,защото вашето решение в момента е важно за вас.

Благодаря ви за одговора и наистина съм от крачка от раздялата. Но ще ви кажа кое ме спира. Едното е че го обичам а другото е че искам да си върна бебето което загубих. Последното нещо което ще ви питам е - Имали надежда за този мъж или не?

nikolai_93

Здравейте Маг Гала ,бихте ли ми направили хороскоп за 2015г в личен и любовен аспект ,предимно. Казвам се Николай ,зодия Везни съм ,ще прикача и снимка ,ако може да ти помогне :     



Маг Гала

Николай всичко е  в твои ръце сега.Ще се запознаеш с ново момиче и има шанс за хубава връзка,но внимавай да не я изпуснеш.От теб зависи всичко в този момент.Трябва да бъдеш внимателен,защото има вероятност да се забъркаш в някаква интрига и без вина да излезеш виновен.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

nikolai_93

Нещо друго освен това ,не виждате ли ,понеже наскоро имах и рожден ден и си четох хороскопа (личния) за 2016г., в които беше споменато за наследство и наследник. Имам доста болен дядо , инциалите му са Б. П. Д. , роден  е на 4.04. 1934г . Малко инфо за него :Работил до пенсиониране като шофьор на голям камион (прицеп) . Щастливо женен и пенсиониран ,в последните години се оплаква от проблеми с уринирането. Ще се оправи ли , и дали ще ме дочака щастлив.

Маг Гала

За дядо ти няма да коментирам нищо.Освен това ме питаш за хороскоп за 2015,а не за 2016г.И не приемай думите от хороскопите буквално,а помисли и виж откъде могат да дойдат тези придобивки,но не чакай да паднат от небето.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

jessica666

Здравейте! Моля да ми направите хороскоп. Родена съм на 11.03.1990г в 18:30 часа в гр. Дупница. Тази година завърших висшето си образование и ме интересува дали ще си намеря работа, както и развитието в професионален и личен план. Чувствам се страшно объркана и не знам какви действия да предприема, сякаш съм в застой и не знам какво да направя. Ще изляза ли от депресията и изобщо какво ме очаква, ще има ли щастие за мен? Благодаря Ви предварително!

Касиопея

За хороскоп трябват дата и час на раждане.Можете да ги пратите на лично съобщение и ще ви отговоря.

Violina

Здравейте, казвам се Виолина на 23, скоро на 24 години. Родена съм на 11.04.1992. Разбрах, че тук правите нещо като натална карта или личен хороскоп безплатно.. Аз съм пред една дилема.. не знам с какво точно да се занимавам... обожавам науката, защото е мистериозна... но не знам дали въобще това е моят път... също така се интересувам от здравословното състояние на близките ми и на мен.. ще можете ли да ми помогнете, родена съм в Ямбол в 20:00 плюс минус 10 минути, не съм много сигурна за часа

Hrisi

Здравейте. Каква информация ви е нужна за да ми съставите личен хороскоп ?