Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Re: Какво можете да ми кажете?

Започната от Petya, Юли 18, 2015, 03:17:54 PM

« назад - напред »

Petya

Здравейте Гала!
Днес се водях с него и не мога да разговарям с него. Все ми говори наобратно. Аз казвам едно, а той ми говори негови работи наобратно Какво ще стане?

Маг Гала

Здравей Петя,в момента не слушай думите,който ти казва и много скоро ще разбереш за какво ти говоря.Дай му още малко време и ще се увериш,че съм права.Не бързай да правиш каквото и да е още.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Маг Гала

Здравей,решил е да запази мълчание и да не се сбогува,защото така му е било по лесно.Засега ще запази още мълчание и няма да се обади докато не реши сам.Разберете го защо го е направил.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Маг Гала

Той определено няма да ви забрави и това,че пътищата ви сега се разделят не е случайно.Срещнали сте кармична душа по пътя си,но.сте изпълнили мисията си един към друг.Смятам,че ще срещнете друг,а този ще го запазите винаги в сърцето си.Ще се появят пречки в бъдеще,които няма да ви позволят да бъдете заедно.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Маг Гала

Смятам,че причината ще е ,че ще срещнеш друг мъж и ще се влюбиш в него докато той е в чужбина.Освен това той в момента няма да направи нищо и разстоянието между вас ще стане много голямо.Освен това и съдбата ще се намеси,но нямам право да ти кажа как,но ще разбереш сама.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Маг Гала

Смятам,че няма да му е много лесно особенно в началото и ще има затруднения от всякакъв характер,но постепенно ще се нормализира,ще започне да взима и хубави пари,но след известно време.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Маг Гала

Всичко зависи от него и дали ще му хареса в чужбина.Смятам,че ще се задържи от 6 месеца до година,като през това време ще се върне за малко в България.Както вече казах всичко зависи от това дали ще му хареса там.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Маг Гала

Можете да отидете при него обаче трябва той да го пожелае,а все още е рано да се каже нещо повече по въпроса.Трябва първо той да се справи,за да можете да се надявате на такъв вариант.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Маг Гала

Разбрал го е,но сега трябва да разбере,че няма да се хванете с първият срещнат,а все още мислите за него.Трябва да възстановите комуникацията между вас,което не е толкова трудно при тези технологии.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Маг Гала

Ти си длъжна да следваш твоя път и ако има възможност да заминеш то замини.Това заминаване няма да попречи на връзката ви.Относно фейсбука и скайпа ще види поканите със сигурност.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Маг Гала

Здравей Петя,ще се наредят нещата,но ти казахме,че ще има проблеми и няма да е лесно.Имай малко търпение и ще се нареди всичко,но все пак внимавай какво се случва около теб.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Маг Гала

Здравей Петя,хубаво е,че разговаряте по този начини си казвате недоизказани неща,защото това е много важно за една връзка.Смятам,че ще можете да я продължите след това,но не позволявайте разстоянието да ви разделя.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Saira

Здравейте.Маг Гала,обръщам се към вас с молба ако е възможно да ми отделите малко време и да ми дадете някакъв отговор.Въпроса ми е свързан с мой близък познат,който от няколко месеца страни от срещи и разговори с мен.Не сме имали спречквания,нито нещо лошо се е случило,но той ме отбягва.Опитвала съм да засегна темата и да ми даде някакъв отговор,но не ми казва нищо.Не разбирам защо тази рязка промяна в отношението.Последният път,когато имах възможност да се срещна с него той умишлено сякаш извика трето лице да присъства,за да нямаме възможност да бъдем на четири очи.Ще съм ви безкрайно благодарна ако ми разясните от малко защо е това отношение към мен и нещата дали и  кога ще се оправят?
Предварително сърдечно ви благодаря.

zaiko

Маг Гала,
Пиша на Вас, защото Вие следите моята история вече месеци наред.
И понеже направих една голяма глупост.
Егоизмът никога не е добър съветник, нито чувството за отхвърленост, и въпреки, че знам това, аз действах импулсивно и в 2 имейла написах истинската история на Андрей за повода да започна да му пиша през миналия май.
Въпреки че знаех, че ще го нараня много, аз му описах доста цветно как съм си комуникирала и с други хора по същото време,споделих си емоциите към тях и техните към мен. Показах му ясно, че не е бил единствен и неповторим, макар че впоследствие съм предпочела него.
Всичко това в 20 страници....
Просто ми беше писнало да слушам за неговата Мария, за това как постоянно я предпочита пред мен и как имат грандиозни планове за бъдещето, макар да не са се виждали на живо.И това отключи яростта ми. Не спестих нищо.
След 2-та си имейла получих само едно-единствено изречение: ,,Интересни историйки, чак ми е странно,че съм сред действащите лица......... )))))))))))))))".
Прозвуча ми много иронично и обидно, но зная, че се е засегнал..........
Но ми писна да ме приема за даденост. Исках да види истината в очите – че е предпочетен не защото нямам други оферти,  а защото аз съм го избрала,а не той – мене.
Сега не знам какво да правя.
От събота не съм му писала, с изключение на тези 2 имейла, ама те не са общуване. Те по-скоро са литература.
В неделя той ми писа на Вайбър,но аз не отговорих. Виждам, че е в сайта,в който комуникираме, но нали го избягвам и там той не ме вижда,понеже влизам като анонимен потребител.
Съвсем ли да го избягвам или да направя някакъв опит да го заговоря?
Сърди ли се или не му пука? И как да процедирам, ако реша да му пиша?

Маг Гала

Здравей ,мисля,че вече е време да се появиш и да си изясните отношенията най-накрая и да знаеш какво да очакваш от него всъщност.Ако искаш и имаш търпението изчакай до края на седмицата.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.