Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Обърках си живота

Започната от erma, Юли 28, 2015, 03:33:26 PM

« назад - напред »

erma

Маг Гала за сега успях да се откъсна от него. Но в момента ми е труден етап и много искам поне в личния живот да съм щастлива. Може ли да ми гледате ,кога ще мине всичко това ? Направо ми е едно отровено от разочарования. Кога ще срещна новия човек?

Маг Гала

Здравейте,скоро ще срещнете новият мъж,но вие трябва да се готова за тази среща и да задгърбите миналото.Много е важно да успеете да оцените човека какъвто е,защото в противен случай нищо няма да се случи както трябва.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

erma

Гала,какво имате предвид " да го оценя" ? Каква ще е клопката с него ? - до сега аз май с това обърках ,че надценявах предишния ,смятам че мен не ме оценяват,а аз се опитвам да съм обективна. А българин или чужденец ще е ,това ще е ориентир ако имате инфо?

Маг Гала

Да го оцените значи,че още няма да сте преодолели миналото и то постоянно ще се връща при вас и вие трябва да гледате на него като на друг човек,а не да го сравнявате с предишният мъж.Смятам,че ще е българин,но може и да е или да живее в чужбина.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

erma

Смятам,че няма да попадна в тази клопка на сравнения- честно казано позитивните качества на предишния партньор бяха по-скоро въобразени от мен,той има лош характер и не е мъж на място.
Може ли да ми гледате какво ме очаква в следващите 2-3 месеца - Имам едно предизвикателство - ще спечеля ли повече пари от него ? С намиране на работа ще ми потръгне ли и кога? Какви промени предстоят за мен?

Маг Гала

Ще ти потръгне с всичко,но ще трябва да се съвземеш първо,защото не смятам,че си много добре в момента.Имаш шанс с това предизвикателство и можеш да изкараш пари от него.Смятам,че ще намериш скоро човек на когото можеш да се довериш.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

erma

Този човек на който мога да се доверя - в работата ли ще ми помогне или говорите за личния живот? А някакъв срок до кога ми е лошия период ? Напоследък явно ,че съм напрегната - снощи имах два кошмара за една нощ - първия беше ,че се возя в кола с пиян шофьор и падаме в пропаст на един завой ,при морето и колата се разбива в нещо като плаж и се видях кал лежа там. Втория ,че живея на някакво място като селище и то е залято от вода ,пак като от море или река.

Маг Гала

От сънищата ви става ясно,че проблемите ще ви залеят,но ще трябва да се справите с тях.Човекът за когото ви говоря ще ви помогне на вас лично да се освободите от напрежението и да  повярвате отново в живота.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

erma

Здравейте, както говорихме преди - успях да се откъсна от старата връзка. Оказа се ,че съм била напълно права - освен всичко има замесена и друга жена .... честно казано направо жалко за нея, защото знам какво ще й се случи стъпка по стъпка в отношенията с този човек. Той просто не е способен да обича, а само да използва емоциите на хората за целите си. Усещам,че той още мисли за мен ( не знам ,защо - убедена съм ) , както и аз мисля понякога .... минаха месеци , дали скоро ще забравя напълно ?
Около мен има много мъже, никой не усещам като човек, с който бих желала да бъда. Загубила съм интерес - това, кога ще се промени ? Отгоре на всичко все са по-малки от мен с по 2-3-4 години ,а това ги прави ненадеждни за бъдещи отношения.
И работа не мога да си намеря по сърце, все попадам на неща, които не са за мен ... Лошия период не отминава ... Най- хубавото е ,че имам приятели, които ме правят щастлива - всичко останало е мъгла.

Маг Гала

Ти сама си отговори-имаш най-важното,а именно приятели.Скоро всичко ще започне да  се пренарежда,но времето е малко относително и ще трябва да го издържиш този период.Дава ти се да срещнеш мъж за теб,но трябва да си готова,а не си още.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

erma

Нищо ли по-конкретно не ви се дава ? Например нещо за работа - кога ще ми се получат нещата ? Притеснила съм се вече, че така не мога да подредя абсолютно нищо .... като на плаващ пясък. Моля ако имате време за по-подробна прогноза да ми направите.

Маг Гала

Ако намерите някой,който ще ви каже със сигурност точна дата за нова работа нямам нищо против,но аз не мога.Ще намерите такава,но се стегнете и се вземете в ръце.Всичко ви се отразява и ще трябва да се успокоите.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.