Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

А сега накъде

Започната от sofiata, Август 16, 2015, 08:58:30 AM

« назад - напред »

Sienna

От известно време не работя, имам някакви варианти за работа - но нямам усещане ,че съм на прав път - кога ще намеря "моето " нещо ,кога ще започна работа ? 08/07/1988
С приятеля ми се разделих аз - смятате ли,че той още има чувства, дали ще иска пак да е с мен - ще ме търси ли или вече има друга? Иво 31/01/1980
Какво ме очаква в бъдещето ?

Маг Гала

Здравейте,вие двамата не сте били един за друг и няма смисъл да се чудите дали има друга или не.Относно работата ще я намерите,но първо започнете от някъде и след това сама ще дойде.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Flower Flower

Здравей, Маг Гала. Преди да  кажа причината да пиша отново искам да уточня за г-н Уфологов, че ми се налага да пиша от друго място. Така, сега към въпроса. Маг Гала, ти ми каза, че към края на лятото ще ми се случи нещо, което ще ме направи щастлива. Знаеш ли, стана нещо много лошо, но не искам да говоря за това. Иска ми се да ми кажеш кога най-после ще стане нещо положително и добро в личен план, което наистина да ме зарадва и да бъда щастлива? Уморих се от тревоги.

Маг Гала

Здравей,може да се е случило лошо нещо,но края на лятото още не е дошъл и ти много добре знаеш,че и периода е такъв и трябва да се издържи на тези изпитания.Не се отчайвай,защото остана още малко.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

vasil_velev

Здравейте,Маг Гала!Нов съм в този сайт.Днес се регистрирах.Искам да ви попитам какво може да ми кажете като цяло за моето бъдеще?Какво ще е финансовото ми състояние,ще постигна ли целите си?Родителите ми в какви отношения ще бъдат?Сестра ми ще продължи ли връзката с човека,с който е в момента?Здрави ли ще бъдем аз и семеиството ми?Благодаря Ви,предварително! :)

vasil_velev

Здравейте,Маг Гала!Нов съм в този сайт.Днес се регистрирах.Искам да ви попитам какво може да ми кажете като цяло за моето бъдеще?Какво ще е финансовото ми състояние,ще постигна ли целите си?Родителите ми в какви отношения ще бъдат?Сестра ми ще продължи ли връзката с човека,с който е в момента?Здрави ли ще бъдем аз и семеиството ми?Благодаря Ви,предварително! :)

sofiata

Здравейте! С моя човек сме заедно от няколко месеца и всичко между нас е ок (аз живея в чужбина). Той също е чуждестранен студент и в момента има големи неприятности с един преподавател/изпит. Може да се окаже така, че да не му позволят да завърши специалността си и да му се наложи да се завърне в родната си страна. Много е сложна ситуацията. Всичко е срещу нас. Може ли да ми кажете дали той ще успее да се справи с този проблем и дали ще останем заедно? Или не ни е било писано.. :'(