Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Любов - 7 години по-малък от мен

Започната от Jill81, Август 19, 2015, 06:26:12 PM

« назад - напред »

Маг Гала

Съдбата си знае работата и вие не се притеснявайте за това.Като съм казала,че ще се появи значи,че ще стане и ще се уверите,че е така.Вършете си работата и се оставете на течението.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Jill81

Здравей те Маг Гала :) реших да ви пиша пак. Преди няколко дни видях бившия ми приятел и осъзнах че все още го обичам. Ще се видим ли пак с него някой ден? Той имали друга жена в живота си?☺ Благодаря

Маг Гала

Juli няма смисъл да си припомняш миналото и да мислиш за него.Нещата не са станали и няма да станат и занапред с него.Запази кътче от сърцето си за него и спомените,но продължи напред.Борбата продължава и се бори за,този,който държи на теб,а не за него.Смятам,че ще се появи такъв човек.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Jill81

Здравей те Маг Гала :) Реших да ви пиша пак, нароследак съм изпаднала в нещо като дупка и няма излизане от там.Кога ще ми се случи нещо хубаво. Чувствам се много самотна. Кога ще срещна мъжа с който ще имам споделена и истинска връзка и любов? Благодаря ☺

Касиопея

Jill88 ако сама не се измъкнеш от тази дупка няма кой да го направи и няма да тръгнеш напред.Ще срещнеш това,което търсиш,но първо се стегни и стани предишната весела и самоуверена жена.Всичко зависи от теб.

Jill81

Благодаря ви че ми отговорихте.Много сте права аз сама ако не се съвзема няма кои да ми помогне. От няколко месеца насам рухнах емоционално и аз не знам защо. През следващата година ще срещна ли мъжа с който ще създам мое семейство и ще имам ли дете ?

Касиопея