Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Личен и любовен хороскоп

Започната от Катрин, Август 26, 2015, 07:31:11 PM

« назад - напред »

mimi06

Здравейте,моля за личен и любовен хороскоп какво ме очаква до края на годината
Казвам се Ганка, родена съм  12.06.1992.
Благодаря

me4enceto

здравейте маг гала-все пак искам да разбера-ще продадем ли жилището скоро?Какво ни е бъдещето със моят съпруг-и ще имаме ли късмет и шанс да живеем по-добре в германия=а това да закупим жилище там и да започнем работа-много силно го желаем в името на нашето семейно бъдеще!И ще имаме ли още едно детенце!Благодаря предварително за отговорът,които е изключително важен за мен-за да разбера дали не се лъжа и вървя в правилната посока,за по добро бъдеще,към което се стремим!Останете със здраве!

meri007bulgaria

Здравейте Маг Гала. Аз съм Мария . Родена съм на 02.11.1983г. Моля, ако може хороскоп  до края на годината и  в личен и любовен план. :) Интересуваме главно ще се случи ли нещо интересно. А също ще се случи ли нещо интересно и ново за напред в бъдещето? Благодаря Ви !

Ясновидец Галена

Цитат на: mimi06 - Октомври 31, 2015, 08:15:04 PM
Здравейте,моля за личен и любовен хороскоп какво ме очаква до края на годината
Казвам се Ганка, родена съм  12.06.1992.
Благодаря
До края на годината ще имате проблеми с работата и финансите и не всичко ще се случва така както го искате вие.Не трябва да разчитате само на късмета си,а да положите и усилия.В личен план имате шанс да преживеете хубави моменти,но едно събитие може да помрачи тези моменти.

Маг Гала

Цитат на: me4enceto - Ноември 02, 2015, 11:07:03 PM
здравейте маг гала-все пак искам да разбера-ще продадем ли жилището скоро?Какво ни е бъдещето със моят съпруг-и ще имаме ли късмет и шанс да живеем по-добре в германия=а това да закупим жилище там и да започнем работа-много силно го желаем в името на нашето семейно бъдеще!И ще имаме ли още едно детенце!Благодаря предварително за отговорът,които е изключително важен за мен-за да разбера дали не се лъжа и вървя в правилната посока,за по добро бъдеще,към което се стремим!Останете със здраве!
Имате голям шанс да продадете това жилище и да заминете за чужбина,но там няма да ви е толкова лесно и най-вече с купуването на жилище.Трябва да обмислите много добре нещата преди да започнете да двйствате.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Маг Гала

Цитат на: meri007bulgaria - Ноември 04, 2015, 08:32:58 PM
Здравейте Маг Гала. Аз съм Мария . Родена съм на 02.11.1983г. Моля, ако може хороскоп  до края на годината и  в личен и любовен план. :) Интересуваме главно ще се случи ли нещо интересно. А също ще се случи ли нещо интересно и ново за напред в бъдещето? Благодаря Ви !
В момента сте в труден период и ще трябва да изчакате да премине,за да се възстановите и да започнете нова връзка,но и това ще стане.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Ясновидец Галена

Цитат на: zaiko - Октомври 30, 2015, 09:58:59 AM
Здравейте,
Бихте ли ми направили хороскоп - личен и любовен за месец ноември?
Какво ме очаква? Предстои ли ми нещо хубаво? Или за пореден път само лоши неща пак ще ми се случват? Много объркана.
Зайко и този месец няма да е лесен за вас.Няма да намерите този подходящ за вас човек,когото търсите от много време насам и не успявате да откриете.Причината не е във вас,а по скоро моментното влияние на планетите сега.Не се отчайвайте,а се занимайте с нещо полезно за вас.

MISHKATA

И аз Моля за хороскоп. . Всичко е толкова объркано и въпреки помощта на Маг Гала нещата все още са в застой и няма никакво развитие.. той ме търси и се интересува от мен, но не се обръща лично, а към хората.. защо го прави?! От любов ли е?! Ще се върне ли скоро?! Времето си тече , а аз си чакам и страдам ..

Ani_tooo

Здравейте,
Моля Ви да ми направите личен и любовен хороскоп за месец декември 2015 и януари 2016г. Родена съм на 30.12.1987. Благодаря Ви!

Маг Гала

Тези два месеца ще са изпълнени с хубави преживявания за вас.Ще имате шанса след много работа и положени усилия да си починете и релаксирате,но в никакъв случай не трябва да се отпускате.Ще се доверявате само на хората,на които усещате,че можете да го направите,а останалите ще игнорирате.Общо взето ще е добро време за вас.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Ясновидец Галена

Цитат на: MISHKATA - Ноември 05, 2015, 03:29:44 PM
И аз Моля за хороскоп. . Всичко е толкова объркано и въпреки помощта на Маг Гала нещата все още са в застой и няма никакво развитие.. той ме търси и се интересува от мен, но не се обръща лично, а към хората.. защо го прави?! От любов ли е?! Ще се върне ли скоро?! Времето си тече , а аз си чакам и страдам ..
Понякога е по добре да се чака отколкото да се откажете.Помислете си дали наистина го искате и тогава ще разберете,че нямате голям избор.Нещата ще станат,но хубавите работи стават бавно.

MISHKATA

Благодаря за отделеното време и отговора.. дълго ли ще чакам още?! Казаха ми месец, минаха два.. искам го.. но вече започвам да се чудя дали той ме иска защото ме обича или защото може да ме спечели друг... виждате ли какви чувства изпитва към мен Иван?

zaiko

Здравейте,
Може ли да Ви помоля да ми направите личен и любовен хороскоп за месец декември?
Родена съм на 29.04.1975г.
Интересува ме най-вече как този месец ще ми се отрази емоционално.
Благодаря Ви.