Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

ще бъдем ли семейство

Започната от kika, Август 31, 2015, 07:28:15 AM

« назад - напред »

kika

С приятеля ми се обичаме много, никога не сме се карали, всичко си казваме и споделяме.. единствената пречка между нас е бившата му приятелка, която не го оставя на мира , въпреки че тя го е зарязала преди време. Говорехме за бъдещето, за деца.. и изведнъж той каза че е време да се разделим.. каква е причината? Ще се съберем ли отново? Любовта ни толкова ли е слаба?
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!

Маг Гала

Здравейте,не се притеснявайте той ще се върне при вас,но е малко объркан в момента и има нужда да остане сам замалко и да осъзнае какво се случва около него.Ще трябва да проявите търпение.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

kika

Много Ви Благодаря.  Върнах те усмивката на лицето ми ! Ще го чакам , разбира се. И аз така му казах - че няма да се откажа от него и ще го чакам :-)
О! Благодаря Ви много :-)
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!

kika

Цитат на: Маг Гала - Август 31, 2015, 09:48:07 AM
Здравейте,не се притеснявайте той ще се върне при вас,но е малко объркан в момента и има нужда да остане сам замалко и да осъзнае какво се случва около него.Ще трябва да проявите търпение.
Колко време горе - долу ще му отнеме докато се осъзнае.. аз ще го чакам, но съм много нервна и това чакане ме побърква.. имам хиляди неща на главата , а само това ме вълнува..
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!

Маг Гала

Здравейте,ще ви потърси в рамките най-много на месец.Трябва обаче правилно да си изиграете картите и да му вдъхнете увереност във общото ви бъдеще и да не се отказвате от него.Бъдете смела и уверена.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

kika

Цитат на: Маг Гала - Септември 04, 2015, 07:57:35 PM
Здравейте,ще ви потърси в рамките най-много на месец.Трябва обаче правилно да си изиграете картите и да му вдъхнете увереност във общото ви бъдеще и да не се отказвате от него.Бъдете смела и уверена.
Аз не трябва да го търся преди той да ме потърси или да си измисля някаква причина и да го направя.. или просо да му звънна и да му кажа че искам да го чуя.. какво точно да направя можете ли да ми кажете.. той има труден характер и е много... мнителен. .  Но успях да спечеля доверието му .. Сега обаче ще е още по-трудно.. говорихме за бъдещето.. а изведнъж.. това..
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!

kika

Реших да не му звъня , а да чакам той да го направи... но после... Директна ли да бъда или прикрита? Да се правя на приятелка или ясно да заявя намеренията и желанията си спрямо него... защото те са ти същите каквито сме си ги говорили преди раздялата...
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!

kika

Чакам ли чакам... вече едвам издържам да не му се обадя.. но не искам да прецакам нещата и са го загуба заряди не търпението си... колко още остава.. кога ще чуя гласа му...
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!