Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква през 2018?

Започната от НЕАКТИВЕН, Ноември 24, 2017, 03:14:55 PM

« назад - напред »

Nom

Да, ще се задържиш. Предстоят промени при Вас на работното място,  промени в ръководството което ще улесни нещата. Виждам наказания и някакви смени.  Подобрения за всички. Там трябва да си поне още много време.
Не отговарям на лични съобщения!

veroni

Благодаря ти  много и аз искам да се задържа там и да се развивам.

Hope6

Здравейте. Как ще се развията през следващите 5-6 месеца отношенията в професионален план с колегата ми, с който работим по общ проект. Този човек заинтересован ли е да продължим да работим заедно?

Nom

Hope6 няма проблем да има в проектите, в които участвате, заедно с други хора или по точно мъж от екипа. Този човек се интересува от вашата работа, и иска да продължите и по други проекти, заинтересован е и за работата Ви занапред. това означава че ще продължите заедно да работите.
Не отговарям на лични съобщения!

Hope6

Много благодаря за отговора. Желая приятен ден!

veroni

Здравейте приятели от форума имам много голямо притеснение свързано с работата. Днес дойде нова колежка просто  ме е страх да не си изгубя работата и да остана без нея. Незнам дали ще си намеря нова работа или не. Как ще се спогодим с тази колежка и дали ще ме заменят. Имам тези притеснения. Просто нещо ще се случи.

Nom

Верони няма да те измести. Ще се  спогодите, ще се сприятелите, не виждам тя да е лош човек, напротив ще ти помага, където имаш проблеми в работата но няма да си я загубиш. Няма да се случи ошо, а добро, ще получиш помощ в работата от човек, който ти желае доброто, тя не е лош човек, няма да има проблеми. Ти ще си на работа и тя.
Не отговарям на лични съобщения!

veroni

Цитат на: Firegirl - Април 16, 2018, 06:41:09 PM
Верони няма да те измести. Ще се  спогодите, ще се сприятелите, не виждам тя да е лош човек, напротив ще ти помага, където имаш проблеми в работата но няма да си я загубиш. Няма да се случи ошо, а добро, ще получиш помощ в работата от човек, който ти желае доброто, тя не е лош човек, няма да има проблеми. Ти ще си на работа и тя.

Благодаря ти много се бях притеснила, че ще си загубя работата. Защото за сега друго нямам тя е важна за моето семейство да сме заедно във Видин.

veroni

Вече много  се  притеснявам, защото ще назначат още една  жена в офиса. Да започвам  ли  да си  търся  работа  вече. Какво ме очаква  през  месец  май 2018 година.

Nom

Не трябва да си търсиш,  писах ти и преди, не е нужно да повтаряш мненията си.
Не отговарям на лични съобщения!

veroni

Цитат на: Firegirl - Април 19, 2018, 05:48:38 PM
Не трябва да си търсиш,  писах ти и преди, не е нужно да повтаряш мненията си.
[/quot?
Благодаря ти много , но се притеснявам .   Много хора просто става ме .

Nom

Утре имам една среща за допълнителна работа, свързана с преводачески услуги. Нямам усещане, никакво все още не съм тръгнала да търся работа свързана с трудов договор и подобни, не съм решила тук каво да правя, нямам никаво усещане утре за срещата. Ако някои иска може да се включи.
Не отговарям на лични съобщения!

KIARA

Нищо особено няма да се случи. Ако се стигне до възлагане на работа, ще е нещо ниско платено.

Nom

Киара, дано да си права. Пък да видим и останалите с мнение.
Не отговарям на лични съобщения!

veroni

Цитат на: Firegirl - Април 19, 2018, 08:17:48 PM
Утре имам една среща за допълнителна работа, свързана с преводачески услуги. Нямам усещане, никакво все още не съм тръгнала да търся работа свързана с трудов договор и подобни, не съм решила тук каво да правя, нямам никаво усещане утре за срещата. Ако някои иска може да се включи.
Успех на срещата утре стискам палци.