Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква през 2018?

Започната от НЕАКТИВЕН, Ноември 24, 2017, 03:14:55 PM

« назад - напред »

veroni

Цитат на: Dados - Май 15, 2018, 08:54:40 AM
Верони виждането ми е  че точно оперативен счетоводител - нямаш опит за тази позиция и образование. По скоро в офис в банковата сфера или счетоводството но определено не това място. Нещо виждам като средата на юни месец, започване.
Благодаря ти много дано да стане, защото в тази фирма нещата не вървят добре.

pralina

 Veroni   работата в кантора ще ти даде необходимия опит и нужните контакти.

Margarita

Цитат на: Margarita - Май 15, 2018, 06:39:16 PM
Ще се случи ли нещо интересно в близките месеци при мен?
Какво виждате?

Margarita

Ще има ли скоро промяна в личен план при мен? Какво ме очаква?

Nom

Няма никаква логика и умисъл да питаш всеки ден едно и също. А сама не разбираш че промяната идва когато си търпелива. Ти си дете, не зряла си, независимо от годините и желанието ти, при теб нещата ще се случват бавно точно защото си незряла.  И не искаш да порастнеш ми се струва. Срам те е и се стесняваш дори когато в магазина те заговорят - не говоря за началниците ти, срам те е да заговориш човек дори и когато излизаш и имаш време. Така нищо е се постига. Вероятно ще получиш предложение за работа.
Не отговарям на лични съобщения!

Margarita

Аз вече имам работа. А това, че съм срамежлива го преодолявам. И добре се справям в магазина. Мисля, че съм достатъчно зряла. Ще се постарая повече да не питам.

Nom

Исках да кажа че вероятно ще получиш предложение за постоянна работа. Свързана отново със същият магазин, но просто ще те оставят за постоянно. Полека лека промените се случват при теб, а заедно с това и любовта ще дойде, а кога е съдба.
Не отговарям на лични съобщения!

Василиса72

Здравейте! Тази година съм решила да правя промени и в личен, и в професионален план. Планирам смяна на работа и активно търсене на половинка. Разведена съм от 4 години и вече много искам човек до себе си. Имам ли шансове в двете посоки? Много ще съм благодарна,ако някой се ангажира да ми отговори!

Nom

Шансове има. Смяната на работа е обвързана и с половинката Ви, защото там ще я срещнете. Говоря за ново работно място, там ще срещнете нов мъж. Връзката която ще имате с него, няма  по никакъв начин да е свързана с работата Ви. Оставате съдбата да реши кой е човекът за Вас, тя ще ви доведе но него. Ще смените работата си, до началото на юли месец.
Не отговарям на лични съобщения!

KIARA

Dados, от месеци насам съм натоварена с повече работа, отколкото мога да свърша. Кога ще имам по-спокоен период в живота? И ще завърша ли успешно всичко, за което отговарям в момента?

Nom

Kiara ти не си робот. съветвам те да потърсиш помощ от хора от екипа ти.В идващите седмици ще иа намеса, и ще получиш помощ за да се справиш. От още една жена. Сама ще ти е  много трудно. Виждам един месец някъде юли август в който ще имаш около 2-3 седмици време за почвика и за сее си.
Не отговарям на лични съобщения!

KIARA


Василиса72

Цитат на: Dados - Май 20, 2018, 09:04:17 AM
Шансове има. Смяната на работа е обвързана и с половинката Ви, защото там ще я срещнете. Говоря за ново работно място, там ще срещнете нов мъж. Връзката която ще имате с него, няма  по никакъв начин да е свързана с работата Ви. Оставате съдбата да реши кой е човекът за Вас, тя ще ви доведе но него. Ще смените работата си, до началото на юли месец.
Дадос, много благодаря! Толкова добри новини, и то толкова скоро...а дано! Обезателно ще дам обратна връзка.

Hope6

Здравейте, интересувам се дали човек с инициали Е. Г. е заплаха за бизнес-партьорските ми отношения с мой колега. Този човек ще бъде ли причина за раздяла между нас.

Nom

Не  мога да разбера с кого ще се разделяш. Този с Е. няма нищо лошо с колегата ти- поне така го виждам, не виждам нещо притеснително тук , няма заплаха. Скоро Е. ще се отдръпне и  ще си мако по спокойна, но нещата са добре. Не виждам той да пречи, на бизнес партньоство и отношенията ти с друг колега.
Не отговарям на лични съобщения!