Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще имам ли още едно детенце

Започната от Хриси.Христова, Февруари 17, 2018, 03:52:17 PM

« назад - напред »

Nom

Тои аз ги обърках. Последните две мой мнения са за Ани.
Не отговарям на лични съобщения!

Roza

И аз да попитам -ТАРА или Дадос  падали ми се да имам второ дете. Аз искам но и мен ме е страх защото имам щ

Roza

Последици от самата операция ( мн.сраствания защото беше 2в1 ) а и бременността мн.трудна с мн кг качени. Все съм се чудила дали ще мога да имам със тези проблеми а сега съм на 34.

Тара

Roza, аз лично предпочитам да не давам мнение по такива въпроси. Ако наистина искаш това да ти се случи е най-добре да си направиш консултация със съответния специалист, а можеш да получиш и повече от едно мнение като се консултираш при двама специалисти.

Nom

Roza вярдам че ще имате. В близките поне 3 години, абсолюто ви разбирам и подкрепям. Човек се бори за щастието и мечтите си.
Не отговарям на лични съобщения!

Ani3636

Здравейте,понеже казахте,че евентуално ако имам второ дете ,то ще е от друг мъж.Но аз реално не искам друг човек до себе си.Има ли шанс да имам нормално семейство със сегашния ми мъж и баща на детето ми.Заедно сме от деца.Как мислите,дали е възможно?

Roza

Цитат на: Тара - Февруари 19, 2018, 05:37:01 PM
Roza, аз лично предпочитам да не давам мнение по такива въпроси. Ако наистина искаш това да ти се случи е най-добре да си направиш консултация със съответния специалист, а можеш да получиш и повече от едно мнение като се консултираш при двама специалисти.
Тара не се страхувам какво ще покажат картите или ти как усещаш. Вече свикнах на всичко. Аз и затова попитах.

ufo100

Ще забременееш тази година. Другата ще родиш, има нещо което незнаеш обаче

Roza

Шоу - ако се отнасяше за мен може ли да ми кажеш какво не знам.

Nom

Шоу ти какво виждаш за развитието на моя здравен проблем.
Не отговарям на лични съобщения!

Roza

Шоу - извинявай че съм настоятелна но какво е това нещо което не знам. Стана ми интерестно много.