Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Съвет за колежка

Започната от Ман юн, Февруари 19, 2018, 05:24:50 AM

« назад - напред »

Ман юн

Бихте ли ми казали имам ли шанс за любовна връзка с колежка която е около 19 години по-малка но се разбираме добре.Тя живее с мъж но мисля че има интерес към мен.Докъде може да стигнем?

Nom

До никъде все още. Роднини около нея не одобряват, това намерение. Разбирате се като колеги, но тя не цели съвместно жителство...Не виждам връзка по между Ви.
Не отговарям на лични съобщения!

Ман юн

Благодаря за отговора,но не мисля,че роднините знаят за мен и евентуалните ми чувства към нея.Изобщо може ли да се надявам за в бъдеще нещо да се получи?

Nom

Не се надявайте, това е кратко увлечение. Ще бъдете при, но нищо  повече  Не е влюбен във Вас. Има някакви симпатии. Но все пак виждам Раздяла.
Не отговарям на лични съобщения!

Ina12

Бихте ли ми казали нещо за близко бъдеще?

Nom

Неопределено е бъдещето Ви, човекът с когото сте градили планове се опитва да ги провали защото поддържа тайна връзка с друга жена малко по млада с около 2 години от Вас. Вижда се и излиза с нея. Случайно запознанство. Нямат планове сериозни.
Не отговарям на лични съобщения!

Ina12

Цитат на: Nom - Юни 09, 2018, 05:18:08 PM
Неопределено е бъдещето Ви, човекът с когото сте градили планове се опитва да ги провали защото поддържа тайна връзка с друга жена малко по млада с около 2 години от Вас. Вижда се и излиза с нея. Случайно запознанство. Нямат планове сериозни.
Feq ми казва,че няма друга жена,сега излиза,че има. Вие на какво гледате?

Ina12

Цитат на: Nom - Юни 09, 2018, 05:18:08 PM
Неопределено е бъдещето Ви, човекът с когото сте градили планове се опитва да ги провали защото поддържа тайна връзка с друга жена малко по млада с около 2 години от Вас. Вижда се и излиза с нея. Случайно запознанство. Нямат планове сериозни.
Наистина има друга :( има ли някакъв шанс да се върне при мен или не

Nom

Продължавате напред. Осъзнайте че този мъж не ви заслужава. Имате шанс да се вбюите пълноценно, силно и искрено, но го оставате, един ден ще съжалява за това което е направил, а Вие ще сте много по щастлива.
Не отговарям на лични съобщения!

Ina12

Цитат на: Nom - Юни 14, 2018, 07:12:49 PM
Продължавате напред. Осъзнайте че този мъж не ви заслужава. Имате шанс да се вбюите пълноценно, силно и искрено, но го оставате, един ден ще съжалява за това което е направил, а Вие ще сте много по щастлива.
А с болката и разбитите надежди какво да правя? Как ще допусна друг,като той е голямата ми любов?

Nom

Моята голяма любов беше гей, правила съм планове за семейство. В един момент обаче просто го оставих преди 5 години, връзката ни вървеше добре, но нещатата тръгнаха след 8 години връзка, тръгнаха надолу. Скоро ще сте щастлива, този мъж едва ли дълго ще се задържи при другата, но ще Ви моли иза прошка, Вие трябва да прецените как да постъпите, но съм сигурна че някъде зад ъгъла еистинската любов, виждам я до 1 месец до Вас
Не отговарям на лични съобщения!

Ina12

Nom не знам какво да ти кажа,сигурно е голям удар. Заслужаваш щастие. Сънищата ти означават,че ще намериш работа,ако си от София бих могла да ти помогна. Относно другото всички ми казват,че пътя ми е разделен на две,но никой не ми казва какво ще е ако избера сегашния. Един страничен въпрос,брат ми работи в чужбина и го измамиха с парите,дали ще му ги платят или ще пие една студена вода

Nom

Ще платят на брат ти по малко от обещаните пари. Не са го измамили, ще му платят но не цялата сума, добре е да потърси и друга възможност в чужбина. Тези хора за които работи, не са достоверни, и не бива да им се вярва. Трябва да потърси друга възможност за работа.
Не отговарям на лични съобщения!

Ina12


Ina12

Nom обратна връзка,платиха малко пари на брат ми.Този му е казал,че ще опита да му събере и останалите пари. Най-хубавото е,че днес станах и леля. По другото,което мен ме вълнува нищо не е стало още,но може би не му е дошло времете. Беше ми казала,че не ги виждаш дълго заедно,но нещата между тях се задълбочават и той е щастлив,така го усещам.