Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах че ще пътувам!

Започната от Nom, Февруари 19, 2018, 03:14:48 PM

« назад - напред »

Nom

Сънувах майка ми и брат ми. Бяхме в някакво пространство, което се намира в стария ми квартал, в топло време, близо до родната им къща. Там има сега жилище блок, детска площадка. Помня майка им близо до шосето, брат ми не помня къде беше, имаше зеленина. Трябваше да хващаме самолет мисля,че и мисля че чакахме това,  трябваше да минем по тунел към самолета както е на някои летища и чакахме явно този тунел да се появи за да се качим. Това ми е доста смътно, само знам че трябваше да се качим на самолет. Дано да е за добро този сън.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Хубав е съня ти, самолета значи,че ти предстои успех в някакво начинание, след като преминеш през някакви трудности. Брат ти ще ти помогне за това. Това е нов път в живота, успех в работата, желанието ти е да прогресираш в работата, да успееш и ще успееш.

Nom

Трудностите са в момента и не само това, брат ми и майка ми ще ми помогант за преодоляване на трудностите. Те ще ми помогнат и в здравословен план.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Февруари 19, 2018, 08:05:39 PM
Трудностите са в момента и не само това, брат ми и майка ми ще ми помогант за преодоляване на трудностите. Те ще ми помогнат и в здравословен план.
да, ще ги преодолееш, благодарение на тяхната подкпрепа.
Дадос, а  днес някой се опита да ме предизвика със съобщения на тема секс, дали това са били колегите ми и защо са го направили. Или може би някой друг?

Louise

 И аз сънувах самолет , само че седях вътре и махах през прозорчето на човек с червена риза с къс ръкав , който минаваше на жълто колело покрай самолета. Не знам дали беше дошъл да ме посрещне или преминаваше просто. Намерих в съновника някои неща но не мога да си обясня смисъла на съня. Разбрах , че самолет е хубаво нещо ако сънуваш, стига да не е падащ.

Nom

Последният сън вещества успях в начин няма и любовта. Възможно пътува не надалеч с този човек от съня ти.
Не отговарям на лични съобщения!