Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Любовна насока

Започната от pate, Март 30, 2018, 06:06:07 PM

« назад - напред »

pate

Здравейте, да се впиша и аз в графата на несподелените чувства  :) Преди около 6 месеца се разделих със съпруга си. Нещата за мен са изчерпани и не изпитвам чувства. Причината сме ние двамата и неразбирателството, натрупано във времето. Уточнявам го, защото преди 6г започнах комуникация с човек, който познавах. От друг град. Разведен с дете. Не обърнах внимание, защото имах други планове за живота си. Той ме търсеше периодично в продължение на 1-2г приятелски. През това време забременях и родих. Но покрай грижите за детето със съпруга ми тотално си развалихме отношенията. В самотата си започнах да отговарям на другия човек. Комуникацията се задълбочи, опознах го и ми хареса. Беше мил, заинтересован и много настоятелен. Усетих, че се влюбвам и се отдръпнах. Но той не се отказа. Признах чувствата си. Каза, че неговите са само на сексуално естество. Макар да усещах друго. Въпреки това след 4 г се срещнахме. От момента, в който разкрих какво изпитвам, започна да се държи по-резервиран. Съответно това ме провокираше и с времето станах твърде настоятелна и дразнеща в търсенето на вниманието му. И въпреки това той продължи да иска да се виждаме. През това време не е имал сериозни връзки, опит, но несполучлив. Видяхме се отново след още 2г. Пак поиска да се видим. Но вече се държеше прекалено грубо и неуважително. Аз съответно прекалявах тотално. Когато се разделихх с мъжа ми, му казах и го потърсих. Тогава ме уведоми, че вече има човек до него. Комуникацията към момента е почти само от моя страна. Знам, че трябва да продължа и че той не е подходящия човек, но ми е трудно да се справя и да го преодолея. Има ли изобщо някаква надежда или всичко е моя илюзия? Благодаря на всички, които ще ми обърнат внимание!

Nom

 Бъдеще виждам с този човек. За момента са в застой нещата по между Ви, но до един, два месеца всичко трябва да по тръгне.
Не отговарям на лични съобщения!

pate

Много Ви благодаря за отговора. Така ми се иска да се случи. Амин! Четох много Ваши коментари и без никакво лично отношение или опит да засегна някой, ми се иска и друг да се включи. Толкова безнадеждно ми се струва всичко, макар в себе си да усещам други неща. Това чакане и надяване ме съсипва и не мога да продължа. От момента, в който му споделих, че сме се разделили със съпруга ми, стана съвсем страшно. Уплаших ли го или го загубих?

pate

Много ми се иска и друг да изкаже някакво мнение по мойто лутане. Много държа на СТРАНЕН и на още една дама, която сега не мога да цитирам по име, защото не мога да открия псевдонима й. Моля Ви!

pate

Здравей, Firegirl, обръщам се към теб, защото ти винаги отговаряш своевременно, а аз направо съм отчаяна. Дали би могла да видиш нещо още по моето питане. Така ми се иска да бъда спокойна и търпелива и да видя и други коментари, така ми се иска да знам какво да правя. И не на последно място се запознах с твоето състояние от форума и ти стискам палци, всичко да се оправи при теб. Загубих ли го този човек с моето отвратително отношение или просто е много щастлив? Имам нужда да го виждам от време на време поне. Но за момента дори няма индикации затова от негова страна. Моля ви се, хора, ако някой вижда нещо, ориентирайте ме. Не искам да си давам отново напразни надежди. Искам да знам има ли смисъл да чакам или да продължавам!   

Nom

Не сте го загубили. Но не сте и го спечелили, напълно. Все още е далече от Вас, не е щастлив, трябва и иска да сте заедно но поведението ви го отблъсква. Потърсете го, и бъдете внимателна , имате шансове заедно, но някой трябва да се извини.
Не отговарям на лични съобщения!

pate

Благодаря, мила, че ми вдъхвате надежда. И аз така го усещам. Извиних се преди да Ви прочета. Трудно е да възвърнеш изгубено доверие и близост, но аз съм упорита и ще положа всички усилия. Дано не греши интуицията ми и да е напразно.

pate

Здравейте, дали някой може и има желание да ми каже нещо по моето лутане?

Тара

Картите ми показват първи успехи, празнуване т.е очакването ви скоро ще приключи и ще се радвате. В близко бъдеще любов, интимност. В по-далечно бъдеще - пътуване или преместване ви предстои  :)

pate

Много благодаря! :) Дано, всичко звучи прекрасно, а изглежда толкова безнадеждно. За преместването е твърде вероятно, тъй като го обмислям още от сега.

Nezabravima

Здравейте ,

Ще продължа ли напред връзката си или това е края ?От 1 месец нещата не вървят!

Тара

Цитат на: Nezabravima - Април 15, 2018, 03:50:28 PM
Здравейте ,

Ще продължа ли напред връзката си или това е края ?От 1 месец нещата не вървят!
Много общо се задава въпроса, затова незнам доколко правилно ще отговоря. Картите ми показват в момента човек от зодия Скорпион, в близко бъдеще преизпълненост с емоции. В по-далечно бъдеще в любовен план карта божествена справедливост, която е доста особена и означава, че каквото и да се случи ще бъде за ваше добро (събитията може и да не са приятни, но това което ще се случи е за ваше добро). Дава ви се карта Отшелник в тази връзка, която показва уединение, преосмисляне и преоценка на ценностите. По мое виждане и усещане е възможна раздяла след кратко подобряване на отношенията.
Хубаво е да давате повече информация, когато питате, но това е което се улавя енергийно от картите.

Nezabravima

Цитат на: Тара - Април 15, 2018, 06:50:31 PM
Цитат на: Nezabravima - Април 15, 2018, 03:50:28 PM
Здравейте ,

Ще продължа ли напред връзката си или това е края ?От 1 месец нещата не вървят!
Много общо се задава въпроса, затова незнам доколко правилно ще отговоря. Картите ми показват в момента човек от зодия Скорпион, в близко бъдеще преизпълненост с емоции. В по-далечно бъдеще в любовен план карта божествена справедливост, която е доста особена и означава, че каквото и да се случи ще бъде за ваше добро (събитията може и да не са приятни, но това което ще се случи е за ваше добро). Дава ви се карта Отшелник в тази връзка, която показва уединение, преосмисляне и преоценка на ценностите. По мое виждане и усещане е възможна раздяла след кратко подобряване на отношенията.
Хубаво е да давате повече информация, когато питате, но това е което се улавя енергийно от картите.

Ще предприеме ли приятеля ми крачка ,за да заживеем заедно и дали ще приеме детето ми?

Nom

Незабравима имате отговор в една друга ваша тема.
Не отговарям на лични съобщения!

pate

Здравейте, има известно раздвижване на нещата, но не такова, каквото очаквах. Дали някой може да сподели нещо?