Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква в любовта?

Започната от zlatina, Април 12, 2018, 07:37:56 AM

« назад - напред »

zlatina

Здравейте! Надявам се, да ми помогнете - отново съм в някакви отношения, които до никъде не водят. Може би ми е такъв късмета, но не спирам да се надявам, че ще има и за мен щастие в любовта. Може ли някой да ми каже (прогнозира) какво ме очаква в любовта, с мъжа с който се виждам или пък с някой друг?

Nom

Този мъж държи на Вас, но вие не го чувствате. Има бъдеще в тази връзка, но някак вие  не го чувствате, и не искате този мъж до себе си, като че ли сте изчерпана , докато той още Ви обича, а за момента не виждам възможност за нова връзка.
Не отговарям на лични съобщения!

zlatina

Благодаря за отговора. Според вас аз съм причината да не се развиват отношенията ни, така ли?

Nom

Да, усещам че имате трудности с този човек. Все едно искате да сте сама, не се чувствате добре. Някак не се чувствате добре с него, докато той иска да е с Вас и се опитва да разбере какво Ви е. Има несигурност тук.
Не отговарям на лични съобщения!

yan

????  моят въпрос е какво ме очаква в любовен план ? За тази година питам, защото съм сам в момента и нямам партньор. Ще имам ли късмет да срещна някой специален човек?

yan

Момиче съм :), да не се обърка от псевдонима - щениманли мъж в живота ми и как да го позная , кога ?

Nom

Специален човек едва ли. Някакво запознанство около есента, ще те промени, пътуване и запознанство , моето виждане е запознанство по време на пътуване и последваща връзка около година. Той първи ще Ви заговори, и не се сряскайте. Ще ви хареса от пръв поглед.
Не отговарям на лични съобщения!

yan

Цитат на: Firegirl - Април 13, 2018, 08:30:41 PM
Специален човек едва ли. Някакво запознанство около есента, ще те промени, пътуване и запознанство , моето виждане е запознанство по време на пътуване и последваща връзка около година. Той първи ще Ви заговори, и не се сряскайте. Ще ви хареса от пръв поглед.
Т.е някаква кратка връзка ще се получи с този човек ? Аз ще имам някои пътувания и в България и в чужбина следващите месеци, но този човек българин или чужденец ще е ?

zlatina

Цитат на: Firegirl - Април 12, 2018, 06:15:55 PM
Да, усещам че имате трудности с този човек. Все едно искате да сте сама, не се чувствате добре. Някак не се чувствате добре с него, докато той иска да е с Вас и се опитва да разбере какво Ви е. Има несигурност тук.

Да, аз се чувствам несигурна или може би ми се струва, че няма да се получи това, което ми е нужно. Затова съм резервирана. А го харесвам много, струва ми се че и той ме харесва, но досега все попадам на неподходящи мъже и не мога да се отърся от усещането, че пак е така.

Nom

Човекът ще е българин, но ен мога да преценя къде ще е пътуването. Повече виждам да е със служебна цела и кратка авантюра. Човека в момента Ви харесва, но не смеете да се отпуснете, просто Ви е страх някак, не е неподходящ напротив, трябва да му се доверите.
Не отговарям на лични съобщения!

zlatina

Firegirl, това последното за кого го казваш?

Nom

Златина за Вас е този отговор.
Не отговарям на лични съобщения!

mozila

Здравейте, искам да попитам в любовен план какво виждате, има нов човек в живота ми.. ще ви бъда много благодарна, ако ми кажете! Благодаря предварително

Nom

Мозила малко конкретика тук няма да е излишна. Може ли да бъдеш по конкретна, виждам някакъв човек, в живота ти, но не е нов а е от преди. Информацията е доста малко, от това което споделяш. нов човек е възможно да се появи но чак есента.
Не отговарям на лични съобщения!

xkxk

Здравейте, искам да Ви попитам какво ме очаква в любовен план?От доста време не срещам подходящ мъж, нито съм имала връзка.Разочарование след разочарование.Скоро ще срещна ли човек,с който да създам здрава и стабилна връзка? Мечтая и за дете .