Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Споделена любов

Започната от Романтик, Април 23, 2018, 11:18:46 AM

« назад - напред »

Nom

Няма как да се събереш с момиче което аз бих нарекла к...а, трябва да продължиш да търсиш истинската си любов. Ти искаш да се събереш  с човек който се подигра с теб и да и простиш, аз не  бих простила, никога. Загърби я и продължи напред, добре си направил че си я изтрил.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

Дадос , ти преди я виждаше по друг начин...виждаше ни заедно.
Но щом и ти я виждаш така.За такава ли я виждаш?Стана ми тъжно от това....макар,че аз нямам вина затова каква е.
Странно ми е защо съм я виждал в сънищата си и че сме заедно - бяхме заедно в кухнята.Или е така, защото много я обичах.Много истински.

Романтик

Но си права Дадос, не се знае с колко се е виждала, в приятелите и из Фейсбук какви ли не момчета има, видях я и на танците как гледаше по-младите момчета там. Причината за раздялата им в предната връзка, май е била ревност от негова страна, вероятно основателна. Така че има доста неща.Момчето с което е била си писах веднъж с него и каза ,че е несериозна.

Романтик

Всъщност ако си намеря точния човек, щ е е много хубаво...и тогава сигурно ще забравя това момиче - искрено се надявам.
Само не знам това кога ще се случи изобщо. И дали ще се случи. Полека - лека започнах да свиквам с това ,че съм сам.Иначе тогава бях много въодушевен като си мислех,че съм намерил любовта.

Романтик

Дадос , а това момиче с което ме виждаш, по-малка или по-голяма от мен е, дали наистина всичко ще е взаимно тогава

Nom

Романтик, има време за всичко. Вярвам че ще се влюбиш в идващите месеци, и тогава сам ще разбереш по голяма или по малка, красива или грозна.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

Дадос, а ти тогава ни виждаше заедно, какво се промени че всичко така се обърна, аз ли имам вина?
Тези неща дали могат да се върнат и да се оправи всичко според теб?

Nom

Досега не съм чула някой да е върнал миналото, така че сам трябва да си отговориш. Сам не разбираш че тя се подигра с теб, и продължаваш да се молиш за нея Тя е направила една много огромна грешка в живота си, а  ти продължаваш да се дерзаеш и милиш за нея,  и не искаш да разбереш че няма  как да се върнат нещата. Не  ти имаш вина, а тя. Но не искам да говоря за това история.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

Ами случва се човек да сгреши, аз също доста се забавих , а тя може да е очаквала по-голяма близост от мен.Нещо , което аз не направих - макар,че тя не ме допусна до нея и непрекъснато ми обясняваше как сме приятели.

Романтик

Аз си мисля,че тя с другото момче ще се раздели ...не съм сигурен,че той я обича така както аз. толкова силно...

Teomi

Приеми най-накрая истината,че тя не изпитва физическо привличане към теб.Дори и да се раздели с това момче,ще търси друг,който да я привлича,да има тръпка към него.Аз не смятам,че те е предала,след като ти е казала,че сте само приятели.Насила хубост не става,за последствията си си виновен сам.

mail_11

Днес срещнах случайно човек, който си личи,че ме харесва.
Ще се получи ли нещо, ще намеря ли човека, когото харесвам и отново утре ми е важна процедура. Ще мине ли тя успешно?

Направих един ритуал, дали е подействал за изчистване на негатива? Като че ли нещата около мене са в положителна насока или само така ми се струва?

Nom

майл11 знам че и тази процедура ще бъде успешна. Вярвам го и виждам всичко да е наред.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Dados - Май 21, 2018, 07:57:47 PM
майл11 знам че и тази процедура ще бъде успешна. Вярвам го и виждам всичко да е наред.
Благодаря Дадос! Имам нужда от подкрепата ти! Благодаря на всички, които са ме подкрепяли, защото нищо по-лошо няма от липсата на подкрепа в труден за мен момент. 
Дадос, според тебе колко процедури ще направя общо? виждаш ли число?

Nom

Току що ми мина през главата 12. Видях го и реших да го споделя.  Дано  да са по малко определено.
Не отговарям на лични съобщения!