Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Споделена любов

Започната от Романтик, Април 23, 2018, 11:18:46 AM

« назад - напред »

Nom

Към Романтик. Кажи ми защо искаш да и простиш, тя се подигра с те, а ти искаш да и простиш, защо се връщаш назад. И защо не искаш да продължиш напред. Усещам че се дърпаш и отонов и отново искаш да я потърсиш.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

Теоми, привличане в началото е имало, но тя не бе сигурна в себе си и даваше противоречиви сигнали.
И като приятели направи неща , които означават друго, не просто приятели само.Така че вина тя категорично си има ....
Дории тя си го призна това, че ме е подвела - тя ми го е казвала.
А иначе аз като цяло я обичам...иначе ме нарани - така е. В това спор няма.Във всеки случай не изпитвам нито омраза , нито лоши чувства към нея и не искам да и отмъщавам примерно, така както Киара би направила да речем.

Teomi

Просто приеми този факт и спри да се надяваш,че ще се раздели с този или онзи и ще доприпка при теб.Ти живееш с тази надежда и вместо да гледаш напред,забиваш още повече.

mail_11

Цитат на: Dados - Май 21, 2018, 08:31:22 PM
Току що ми мина през главата 12. Видях го и реших да го споделя.  Дано  да са по малко определено.
Да, толкова ще са, но общо 12_ разделени на 2 пъти по 6, сега правя 3-тата от втората серия, остават още 3 пъти без нея.

Moon

Здравейте,
някой може ли да ми отговори на въпроса?
Не спирам да мисля за него, вече близо два месеца откак замина, много, много далеч, но нито за миг не излиза от ума ми, дори и насън! Дали и той мисли за мен? Или вече ме е забравил? Искам да знам поне това - милсли ли за мен, копнее ли, както аз за него?

Moon

Моля ви, нуждая се от насока, объркана съм. Не зная да се надявам ли, или да оставя всяка надежда. Това неведение ме убива.
Помогнете ми...

Nom

Не мога да разбера защо и Муун иска нон стоп мъжко присъствие до себе си, усещам го. Усещам отчаяние до полуда от липсата на ласки, секс и подобни, а това което не убива ни прави по сили. Този мъж мисли за Вас и вие сте му в мислите, не е спрял да мисли за вас откакто е заминал. Ти трябва малко да се осъзнаеш, не може нон стоп да мислиш, той е добре, сеща се много да Вас и би направил всичко за да сте заедно, където и да било.
Не отговарям на лични съобщения!

Moon

Благодаря, Дадос! Това ми стига. Да, мисля за него постоянно, но всъщност съм много дейна жена, работя много и имам и други интереси. Животът ми е доста цветен и разнообразен. Но този мъж някак си се загнезди в мислите ми и каквото и да правя, той присъства там. Интуицията ми подсказва, че това означава нещо, че не всичко е приключило и ще има продължение. Рзумът ми казва да го изхвърля от мислите си, но не се получава!

Moon

И за ласките си права, но аз не искам просто мъжки ласки,  а НЕГОВИТЕ ласки. Никой на света не може да ме впечатли, освен него!

Moon

Дадос, а можеш ли да ми кажеш дали ще се върне при мен? Или някой друг от ясновидците.

Nom

Да ще се върне. Видяя това завръщане и една силна прегръдка по между ви, внезапна емоция и прилив на обич, много любов, видях ви заедно. Бъдете търпелива, аз вярвам че той ще се върне в идващите 2 до 3 месеца. А завръщането му ще е изненада за Вас.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: mail_11 - Май 21, 2018, 11:18:53 PM
Цитат на: Dados - Май 21, 2018, 08:31:22 PM
Току що ми мина през главата 12. Видях го и реших да го споделя.  Дано  да са по малко определено.
Да, толкова ще са, но общо 12_ разделени на 2 пъти по 6, сега правя 3-тата от втората серия, остават още 3 пъти без нея.
Дадос, всичко мина успешно.
Има един човек, който ми хареса...от вчера, усещам присъствие и внимание към мен. Дали да направя аз първата стъпка или няма смисъл?

Moon


Да ще се върне. Видяя това завръщане и една силна прегръдка по между ви, внезапна емоция и прилив на обич, много любов, видях ви заедно. Бъдете търпелива, аз вярвам че той ще се върне в идващите 2 до 3 месеца. А завръщането му ще е изненада за Вас.

Обичам те, Дадос! И аз виждам тази прегръдка в сънищата си!

Nom

mail 11 той е направил крачката към теб. Да опитай мисля че няма да сгрешиш по никакъв начин правейки крачка и ти самата. Има смисъл.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Dados - Май 22, 2018, 05:47:36 PM
mail 11 той е направил крачката към теб. Да опитай мисля че няма да сгрешиш по никакъв начин правейки крачка и ти самата. Има смисъл.
Ще видим, аз вчера се запознах,така че ми е малко трудно.