Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Споделена любов

Започната от Романтик, Април 23, 2018, 11:18:46 AM

« назад - напред »

Романтик

Ном, тя ще напусне ли моя град?

Романтик

ЗДравей Ном, знам,че не одобряваш избора ми, но аз продължавам да си я обичам.
Сигурен съм,че тя ще си остане в моя град.Докога смяташ,че ще просъществуват срещите и с този мъж?
Аз случайно дали ще се запозная със сестра и - имам някакво такова усещане?
Тя дали ще промени към по-добро отношението си към мен?То засега си е приятелско.

Nom

Продължавам да не усещам тя да иска да е до теб, не усещам промяна в намеренията и да е с друг мъж поне за 6 месеца, за да си почине, за да бъде в друг град за  да се промени и изобщо цялостна промяна. Сестра й е възможно да ти каже  неща, които не знаеш за нея, възможно е да те потърси самат тя, но не бързай тук, не мога да дам подробности. Не е само с един мъж, има и други. Но това е мое мнение.
Не отговарям на лични съобщения!

Странен

Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Романтик

Извинете ме и двамата,не искам да досаждам с темата.

Романтик

Това със сестра и ми е доста странно....За какво да ме търси...
Като цяло се изморих от това и се настрадах предостатъчно...Всичко е толкова просто вероятно , пък всичко се крие от мен...Не разбирам защо..Май ще изплува някакъв или здравословен проблем или пък психичен....
Не знам ....Всичко е толкова гадно, не зная защо ми се случва всичкото това и какво толкова много искам? Освен да обичам много някой....само,че се изморих....

Романтик

Ном, ужасно е просто това усещане. Виждаш ли нещо за бъдещето ми--- все си я обичам , и това е. Какво мога да направя и аз не зная?

Nom

А ти как би ми отговорил, какво виждам за работа при мен за следващите 3 месеца?
Можеш да продължиш напред, и да оставиш съдбата да ти покаже, и времето какво ще се случи.
Вярвам,че всеки един има сродна душа, както и ти, може и да не е тя. Отиди на танци, по забавлявай се, излез някъде с колеги, приятели.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

Не зная Ном, не зная какво ми направи тя, много силно я обичам, не мога да ти го опиша колко е силно....
Истинско е , в това съм сигурен.

Романтик

Аз нямам гадателски способности както ти, за работата просто търси такава, с добър колектив.И това, дето ти е на сърцето най-вече. Но и колектива е важен.

Nom

Лошото е Романтик,че аз вече не издържам, просто го усещам. Втори ден не съм спряла да плача, не мога да съм в учебния център, където бях миналата година - там бях най щастлива. Исках още началото на май месец 40 дена след операцията да се върна на работа, но това не стана, това щеше много да ми помогне много, но това е при мен.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

А работа смятам ,че ще имаш..това сега е някакво изпитание, но ще имаш.

Романтик

Само запомни от мен ,че както ти помагаш, така и ненадейно за теб ще се появи помощ за теб и работа ще имаш.
И аз си тъгувам за нея....всеки друг на мое място би я зарязал, би я забравил...но не и аз. Страхувам се тя в СТара Загора дали не ходи за някакво лечение...Притеснено ми е за нея, пък тя нищо не ми казва....
Не знам някой ден дали ще осъзнае, и дали ще разбере колко силно съм я обичал.Тя няма да има такава любов ,каквато искам аз да и давам

Nom

Помощта никога не идва когато ми е необходима, както е сега. Чувствам се съсипана. Времето си минава, а аз се чувствам изоставена и отхвърлена. За съжаление, нямам сили да търся, да чакам, да издържам. Знам че е изпитание, усещам го.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

То и аз съм много съсипан от всичко това с момичето...Само се надявам да не иска да избяга от мен и затова да си търси работа в друг град...