Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Споделена любов

Започната от Романтик, Април 23, 2018, 11:18:46 AM

« назад - напред »

Feq

Засега няма да се разведеш!

Debora

Искам да го направя.Не мога да живея с него .Причинява ми много тревоги.Какво се падна

Debora

Не работи нехаен е чака от другите и от мен да решавам проблемите ,нервен е без причина,има скандали за пари.Живея сьс сьпруг но в действително нямам такьв.Не ме подкрепя за нищо

Debora

Досега сьм се хващала за хора и обстоятелства,за да забравя реално сьществуващите проблеми в брака ми с него.Сега сьм решила.Мога да се справя и сама

Debora

Здравей Feg.Какво казват картите.Решена сьм на стьпка.Ще се промени бащата на детето ми ще стане ли по отговорен човек

Debora

Ном какво мислиш по вьпроса .Имаш ли някькво усещане.Та ние сме толкова отчуждени.Реално не сме семейство.Не мога да разчитам на него за нищо

Debora

Ном виждаш ли нещо

Nom

Мисля че бях писала нещо. Решението е твое, няма пречка да се разведеш с този мъж, селд като ти самата го искаш. Аз усещам че разводът е по доброто решение за теб и бъди търпелива - не винаги отговарям веднага.
Не отговарям на лични съобщения!

Debora

Разбира се не си на служба.Помагаш от сьрце.Понякога ние не проявяваме разбиране

Debora

Благодаря ти за отговора.Той ме изчерпва не само емоционално но и финансово

Feq

Картите не показаха прекъсване на отношения и разпад на връзка!

Романтик

Feq, Ном,
виждате ли да имам момиче, което ще ме обича истински и кога ще е това евентуално?

Nom

Сам знаеш че съм дала отговор и не само аз на всичките ти въпроси.
Не отговарям на лични съобщения!

Debora

Благодаря ти ,Фег! Каквото и да показват сьм решила.Дано да не се разколебая.Трябва да спася себе си и детето.

maryjane10

Здравейте,
Виждам се с едно момче и ме интересува дали имаме бъдеще! Вече определено съм влюбена!