Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Споделена любов

Започната от Романтик, Април 23, 2018, 11:18:46 AM

« назад - напред »

Романтик

След това всичкото, вече не вярвам..в любов!Не мисля ,че има такова нещо!

Романтик

Feq това с картите ли видя или са просто анализи?

Yuly_81

от  Nom - 18 Jul 2018
Незнам но виждам,че на този мъж мислите са на някъде другаде. Определено не виждам да мисли за Вас, не е иза друга жена например. Ще ви потърси надявам се до края на този месец, дължи ви обяснение и мисля че ще Ви го даде. Иска да се видите заради това, мисля че сам ще изясни причините за случващото се. Незнам но това бъдеще с него, го  виждам много трудно, почти невъзможно.

Благодаря ви за отговора Nom. А кога според вас ще срещна подходящ мъж, с който ще имам връзка?

Nom

Кога, струва ми се до края  на годината.
Видях нещо като средата на ноември месец, акар че се надявам това да се
случи доста по скоро, но оставам с това предположение.

Не отговарям на лични съобщения!

Debora

Здравейте Ном и Фег.Чувствам се значително по добре.Сега имам мисли за бьдещето.Имам магистратура в сферата на туризма.Но ми са ще и да започна някькьв бизнес.Вие какво смятате.Нещо ми се вьрти в главата за нещо с вьпросния Румен.Той има опита аз дипломата и сериозноста .Какво виждаш Ном.А ти Фег.Трябва нещо да се прави

Nom

За Румен няма да си повтарям мнението.
Кадри в областта на туризма се търсят, собствен бизнес - там не ви виждам, това което можете да правите е да си потърсите  работа, сама.
Разчитайте на себе си.
Не отговарям на лични съобщения!

Feq

Цитат на: Debora - Юли 21, 2018, 01:43:48 PM
Здравейте Ном и Фег.Чувствам се значително по добре.Сега имам мисли за бьдещето.Имам магистратура в сферата на туризма.Но ми са ще и да започна някькьв бизнес.Вие какво смятате.Нещо ми се вьрти в главата за нещо с вьпросния Румен.Той има опита аз дипломата и сериозноста .Какво виждаш Ном.А ти Фег.Трябва нещо да се прави
Без Румбата !!!

pate

Привет! От няколко месеца имаме силно привличане с един човек. Аз съм в процес на развод, той по неговите думи е пред раздяла с жената до него. Не сме заедно. Не допускаме над допустимата близост, но си намираме взаимно поводи да се търсим. Дали би могло да се случи нещо? Или ще бъда разочарована отново? Благодаря.

Романтик

Ном, казаха ми че това момиче е сложило нещо в колата ми, виждаш ли такова нещо?

Nom

Романтик, така е, но не мога да видя какво е.
Да, има нещо, но сам можеш да го намериш.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

Ном търсих , но не намерих нищо....казаха ми,че е

Романтик

Къде да потърся според теб?

Романтик

Скоро ли е сложено, защото колата беше на миене и да не би да са го изхвърлили там?

Nom

Възможно е, аз не мога да видя къде е.
Успокои се имам чувството, че тя сама ще ти каже какво е написала.

Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

дали е сложено скоро, защото колата бе на технически преглед предния месец и преди това я карах в автомивка и да не са го почистили там.Но това бе на 25,06 с миенето, а тя е влизала в колата на 13,07 и на 20.07 :) Дано не е измито