Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Въпрос за моето дете

Започната от mail_11, Април 25, 2018, 09:26:50 PM

« назад - напред »

mail_11

Здравейте, имам въпрос. Дали моето дете ще успее да отиде в по-добро училище от сегашното или ще остане в същото училище, в което учи? Ще се радвам и Тара да каже. Имам големи надежди за детето, но то пропилява времето си в игри.

KIARA

На мен Тара нищо не ми е познала.

mail_11

Kiara, за мен единствения феномен тук във форума беше Картика, но тя отдавна не е влизала. Тя ми позна на 100% всичко, което съм я питала.

KIARA

Жалко, че няма хора тук, които наистина имат дарба :( Това обезсмисля форума напълно. Само някакви хора, които философстват, колкото да си убият времето, и дават съвети на общо основание, като че ли много разбират от живота... Какво изобщо правят тук, ако разбират от живота...

Mystic

Малко ли е, че взаимно се подкрепяме ? Защо все още умаложаваш форума ? Има толкова самотни хора, които се нуждаят да си споделят проблемите и с надежда очакващи някакъв отговор ! Това не е нещо лошо и се извиняваме госпожице Киара, че не сме успели да Ви удовлетворим, но в крайна сметка се случва онова, което сме Ви казали, нали ? Никой не ти се е обадил все още нали ? Тук има хора с дарба, като Firegirl, Teomi, Taрa и други, а това че теб не те устройват отговорите ни, си е съвсем друга тема. Вече за кой пореден път се сблъсквам с теб и ти все си си такава Киара. Недоволна си, а какво търсиш тука ? Защо все още си тук ? Защо никой не ще повече да ти отговаря на темите ? Защо темата ти " Ще се разделят ли ? " остава без отговор от дни ? Замисли се ! Защото само обиждаш, само се оплакваш и никога едно '' Благодаря " даже не каза на хората. Хайде на мен няма за какво, аз тука само те нападам, но други гадатели ? Тези, които се опитаха да ти помагат, какво им направи ? Какво им каза ? " Не разбирате, не знаете, съвети не ща, нямате таланти..." бла бла. Ами вече ще чакаш много. Затова съм ти казвала и то не с лоши намерения, да си малко по-мила и да не обиждаш хора, които лично не познаваш, но точно защото не познаваш ти е все тая. Някой ден ще ми разбереш идеята, след като останеш по-сама и в собствения си живот. Защото това води до това. Успех !

Nom

mail 11 Картика  съм сигурна,че някога отново ще се появи макар че при мен тя асолютно нищо не беше познала дори и операцията.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Не съм разбрана правилно. Мога да кажа само хубави неща за форума и за хората тук. Просто споделих мнение, което си е лично мое.
Аз също пиша, когато мога и когато усетя,че мога да кажа нещо за някой.  Искрено се надявам Картика да се появи някой ден.

За моето дете все пак ми беше питането, дали то ще успее да отиде в по-добро училище другата учебна година или ще остане в същото, в което учи в момента?

KIARA

Цитат на: Mystic - Април 26, 2018, 03:22:12 PM
Малко ли е, че взаимно се подкрепяме ? Защо все още умаложаваш форума ? Има толкова самотни хора, които се нуждаят да си споделят проблемите и с надежда очакващи някакъв отговор ! Това не е нещо лошо и се извиняваме госпожице Киара, че не сме успели да Ви удовлетворим, но в крайна сметка се случва онова, което сме Ви казали, нали ? Никой не ти се е обадил все още нали ? Тук има хора с дарба, като Firegirl, Teomi, Taрa и други, а това че теб не те устройват отговорите ни, си е съвсем друга тема. Вече за кой пореден път се сблъсквам с теб и ти все си си такава Киара. Недоволна си, а какво търсиш тука ? Защо все още си тук ? Защо никой не ще повече да ти отговаря на темите ? Защо темата ти " Ще се разделят ли ? " остава без отговор от дни ? Замисли се ! Защото само обиждаш, само се оплакваш и никога едно '' Благодаря " даже не каза на хората. Хайде на мен няма за какво, аз тука само те нападам, но други гадатели ? Тези, които се опитаха да ти помагат, какво им направи ? Какво им каза ? " Не разбирате, не знаете, съвети не ща, нямате таланти..." бла бла. Ами вече ще чакаш много. Затова съм ти казвала и то не с лоши намерения, да си малко по-мила и да не обиждаш хора, които лично не познаваш, но точно защото не познаваш ти е все тая. Някой ден ще ми разбереш идеята, след като останеш по-сама и в собствения си живот. Защото това води до това. Успех !

От всичките глупости тук само Firegirl имаше 2-3 налучквания по отношение на работата ми. В личния ми живот грам нищо не позна дори и тя. А останалите сте кръгла нула.

Тара

От всичките глупости тук само Firegirl имаше 2-3 налучквания по отношение на работата ми. В личния ми живот грам нищо не позна дори и тя. А останалите сте кръгла нула.
[/quote]
Благодаря ти безкрайно много за кармата, с която се товариш заради всички, които са кръгла нула.
Нулата е завършеност и потенциал за проявление на всичко  :)

Teomi

Ха,Тара,дали ще разбере какво и говориш?Ще има пак излияния колко сме прости и нищожни...

Романтик

Eй момичета, ама ако я няма Киара няма да е пък интересно тук-

mail_11

Цитат на: Firegirl - Април 26, 2018, 04:14:56 PM
mail 11 Картика  съм сигурна,че някога отново ще се появи макар че при мен тя асолютно нищо не беше познала дори и операцията.
На мене ми позна диагнозата 1 година преди да се уточни и да я познаят, ходих по доктори в различни градове, докато накрая един каза това, което тя ми каза.
Освен за здравето всички факти за моето минало и за месеците, в които тя е била в сайта ми позна.
Тя използваше някакъв ведически метод, свързан с времето, много точно беше всичко. Няма как да се познаят всички факти и събития, с такава абсолютна точност. Затова казах,че се възхищавам на нейната дарба.
Благодаря и на всички, които са ми познали и ме подкрепят в моята трудна борба за здравето ми. А тя наистина е трудна!

KIARA

Цитат на: Тара - Април 27, 2018, 04:02:46 PM
От всичките глупости тук само Firegirl имаше 2-3 налучквания по отношение на работата ми. В личния ми живот грам нищо не позна дори и тя. А останалите сте кръгла нула.
Благодаря ти безкрайно много за кармата, с която се товариш заради всички, които са кръгла нула.
Нулата е завършеност и потенциал за проявление на всичко  :)
[/quote]

Научи се да приемаш критика, особено в случаите, когато наистина не се справяш добре. Ти наистина ли си вярваш, че можеш да гадаеш?

Mystic

Ами Киара, ти и колкото нас не можеш, но им пишеш на темите на хората обикновените си мнения, които пък от своя страна са все лоши и негативни. Не сме видяли да излезе хубава дума от устата ти ! Ти самата си си наказание за себе си бе момиче.  Но това си е пак за твоя сметка, не за моя - натрупваш си лоша карма ! Но едно не разбрах при теб толкова време - прекалено високо самочувствие ли имаш, че обиждаш всички, имайки се за свята, или прекалено ниско самочувствие ли имаш, че се нуждаеш от внимание и правиш другите нещастни ? И в двата случая, прекалено ли е, не е нормално. Все вреди. Успех миличка, наистина Романтик е прав - без теб нямаше да ми е толкова интересно, поне има с коя да се дразня, иначе е скука ! :)

KIARA

Ако не беше толкова тъпа, нямаше изобщо да коментираш моите изказвания. Дори и да се опитвам, пак не бих се засегнала от думите ти.