Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах,че ще се качвам на автобус

Започната от mail_11, Април 26, 2018, 06:01:53 AM

« назад - напред »

mail_11

Сънувах,че  ще се качвам на автобус за малък град близо до нас, нося куфари, но са ми много тежки. Автобуса идва и аз виждам двама мъже, които са непознати и ги моля да ми пренесат куфарите в автобуса, защото на самата автогара има да се върви и имаше някакъв кабел на земята и контакт, който пречи и може да се спъне човек. Те ги пренесоха.
В следващият момент, от който се и събудих - сънувах моето дете, че се потапя нарочно в някаква локва от дъжд, пада по корем и се намокря целия с още едно друго дете. Аз като го видях и се ядосах, защото целия ще се намокри. Като го погледнах след това обаче видях,че детето ми има защитен гащеризон и може би не е толкова мокро.
Какво значи този сън/

Nom

Това е пътуване към промяната аз теб, но ти не си готова на нея. Пътуване с някаква  неприятна цел, има един момент че ти гуиш връзката си с близките си. Някакво радостно събитие ти предстои, ще избегнеш някаква опасност с чужда помощ.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Firegirl - Април 26, 2018, 10:03:02 AM
Това е пътуване към промяната аз теб, но ти не си готова на нея. Пътуване с някаква  неприятна цел, има един момент че ти гуиш връзката си с близките си. Някакво радостно събитие ти предстои, ще избегнеш някаква опасност с чужда помощ.
Интересно, наистина какво е това пътуване с неприятна цел, единственото, което се сещам е пътуване с цел лечението ми, а то е неприятно. Това не е добре да загубя връзката с близките си, но тя вече я няма отдавна, не е от сега.

mail_11

В съня ми детето цопка в локва. Това е знак,че ще има интриги по мой адрес, аз знам дори и за какво ще са те. Затова и се притеснявам подсъзнателно. Явно няма да мога да се оттърва от тях.