Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Имам ли шанс за ново работно място?

Започната от Mini :), Май 17, 2018, 07:06:16 AM

« назад - напред »

veroni

Цитат на: Dados - Май 17, 2018, 09:02:12 PM
Верони, имаш шанс и май и юни, знам и те виждам в много по различна среда. По добре подай жалба срещу този работодател зарди неизплатените заплати, и горе главата. Всички ще успеете, и Мини също - авторката на темата. Вярвам че при нея постепенно ще настъпят по дорения на работното място, до средата на идващия юни.
Благодаря ти много.

veroni

Цитат на: veroni - Май 17, 2018, 09:37:50 PM
Цитат на: Dados - Май 17, 2018, 09:02:12 PM
Верони, имаш шанс и май и юни, знам и те виждам в много по различна среда. По добре подай жалба срещу този работодател зарди неизплатените заплати, и горе главата. Всички ще успеете, и Мини също - авторката на темата. Вярвам че при нея постепенно ще настъпят по дорения на работното място, до средата на идващия юни.
Благодаря ти много.
Сега се сещам кандидствах за банков служител, за социален работник и за оперативен счетоводител тези дни ще ми се обадят ли за интервю и за работа тези дни.

veroni

Цитат на: veroni - Май 17, 2018, 09:40:32 PM
Цитат на: veroni - Май 17, 2018, 09:37:50 PM
Цитат на: Dados - Май 17, 2018, 09:02:12 PM
Верони, имаш шанс и май и юни, знам и те виждам в много по различна среда. По добре подай жалба срещу този работодател зарди неизплатените заплати, и горе главата. Всички ще успеете, и Мини също - авторката на темата. Вярвам че при нея постепенно ще настъпят по дорения на работното място, до средата на идващия юни.
Благодаря ти много.
Сега се сещам кандидствах за банков служител, за социален работник и за оперативен счетоводител тези дни ще ми се обадят ли за интервю и за работа тези дни. или като секретарка .

Nom

Откъдето се обадят е добре дошло. Но един съвет не сеизсилвай за оперативен счетоводител защото такава длъжност не се заема ей така, там трябва доста опит и знания поне 5 години опит наистина. Ще намериш своето място, но от личен опит казвам не кандидатствай безцелно, от отчаяние. Банков служител да, но искам да ти дам приятелски съвет от моят опит. Социален работник не те виждам.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Мини ти ще намериш работа скоро, няма да е държавна позиция. Ще ти бъдат одобрени документите за теста, но виждам за тази позиция вътрешен човек избран кандидат. Ти ще си на по добро място до средата на юни месец подобна работа на досегашната ти. Много по добър колектив.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Включвам се в тази тема за да видя ако някои  има виждане по темата за ново работно място при не нека сподели. На практика вече 3 месец - от март до сега съм без работа. То март какво  ли работа имах- никаква.
Не отговарям на лични съобщения!

danielasa

Здравейте, наскоро смених работата си по настояване на съпругът ми, но новото място нещата са още по зле. Колегите напускат, а тези които са останали товарят всички нови, тъй като не са научили много неща. Исках да отида на ново място, но нещата не се случиха. Моля ви за помощ. Ще намеря ли скоро нова работа, защото обстановката в момента е ужасна, а това доведе и до повече проблеми в семейството ми.

Nom

Трябва да бъдете търпелива. Това което видях за Вас като срок е нова работа горе долу есента, около началото на септември. Не бива да напускате веднага, ще имате работа която ще е според вашите знания и мнения, точно там където сте в момента. Съпругът ви е от типа недоволни и ако си сменяте работото място през месец - грубо казано той пак няма да е доволен. Усещам някакви капризи и неподходящи искания от негова страна, но все пак ще имате работа, а новото място ще се появи случайно и изведнъж. Ще успеете, успях да ви видя на по различно място.
Не отговарям на лични съобщения!

danielasa

Благодаря ви от сърце,дано е по-скоро,защото и физически вече не издържам.