Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще имам ли дом и съпруг

Започната от Хриси.Христова, Май 22, 2018, 05:40:08 PM

« назад - напред »

Хриси.Христова

Здравейте обръщам се към нумеролози и гледачите във форума.Не знам защо,но не ми върви в личен план .Искам да попитам дава ли ми се да намеря човек до себе си .Ще сключа ли брак с някой или поне да имам сериозна връзка ?Смисъл съвместно съжителство.От 4г. съм на квартира ще имам ли свой дом някога?.И дава ли ми се да имам 3 дете?Успешен и спокоен ден!

Nom

Още малко и ще се случи това което искате. Няма да сте сама, а не сте защото аз съм с Вас. Те първа лятото Ви предстои да срещнете любовта която ще Ви промени. Спонтанно запознанство мж горе долу с до 3 години разлика с Вас ще ви заговори , не мога да видя как но това е началото и ще бъде началото на една нова връзка за Вас самата. Около края на тази година трява да имате съвместно жителство. Това ще е дом и за Вас.
Не отговарям на лични съобщения!

tanyamark

Страхотно, дано стане това за дамата Nom, а за мен дом и любов виждате ли, и кога...

tanyamark

Не смея да питам за съпруг, просто да имам до себе си мъж, който да ме обича...

Хриси.Христова

Много благодаря за включването и дано най накрая нещо хубаво и замен