Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах одобрение за работа!

Започната от Nom, Юни 10, 2018, 12:13:42 PM

« назад - напред »

Nom

Таз нищо сънувах среща свързана с  одобрение за работа. Не помня с кого разговарях, може би жена, в една друга стая си бях оставила една розова чанта като за пазар на известна търговска марка. Бях седнала на стол пред някаква маса, в светло помещение, но не бях дрехи а май с нощница. Спомням си че говорехме колко ще получавам , имаше  разпечатани  листа, споменаваше се нещо за преводачески услуги , едно мое умение, но не помня нищо конкретно от написаното на листата. Дано да е за добро, не се плаша от този сън..
Не отговарям на лични съобщения!

Feq

Скоро може да ти се обадят за интервю , също може да означава да смениш попрището към което си се насочила!

ket

това, което сънуваме събота срещу неделя, си отива с нощта ????според мен не влече след себе си нищо ...

Nom

Може и да е интервю за работа. но нямам никакво виждане относно точно работата, а тук в съня присъства числото 400 което ми казват че ще получавам. Помня и още нещо, тръгвам да се прибирам на някъде, помня че вървях по улица но  ми е позната обстановката. Беше преди залеза на слънцето.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Скоро ще имаш промяна, но ми се стува, че пълната промяна ще е след 3-4 месеца. Тогава ще се утвърдиш. Може да ти хрумне и твоя идея, да работиш за себе си.

Nom

В момента работя за себе си. Усетих промяната още от деня на операцията, от 26 март и тя все още не се е случила. Човек никога веднага, не може да се утвърди на ново място, винаги му трябва време и подкрепа.
Не отговарям на лични съобщения!

Hope6

Цитат на: Nom - Юни 16, 2018, 02:51:47 PM
В момента работя за себе си. Усетих промяната още от деня на операцията, от 26 март и тя все още не се е случила. Човек никога веднага, не може да се утвърди на ново място, винаги му трябва време и подкрепа.
Поздравявам Ви Ном, че сте започнали да работите за себе си. Подобна промяна на перспективата исках да посоча в коментара си в другата тема. Желая успех.

Nom

Реално имах интервю за работа, но все се надявам да започна и след 3-4 месеца наистина да се утвърдя, защото човек не се утвърждава веднага. За съжаление в момента нямам друг избор.
Не отговарям на лични съобщения!