Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах, че моя мъж пада от тераса

Започната от mail_11, Юни 15, 2018, 10:04:25 PM

« назад - напред »

mail_11

Сънувах, че моя мъж пада от тераса, аз отивам до него, но тялото му е плоско,все едно не е жив.
Много се притесних, в реалността той си търси работа. Предлагат му някаква, но са го питали дали го е страх да се катери на стълба.
Дали е случайно, дали да приема тази работа?
Какво значи моя сън?

Nom

Мъжа ти иска да приеме тази работа, но според мен го е страх от високо. Той би се чувствал по  добре ако си е на краката, струва ми се че не е добре да приема тази работа, по добре да потърси нещо което ще му осигури хем добра работа хем такава без височини.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юни 16, 2018, 11:15:45 AM
Мъжа ти иска да приеме тази работа, но според мен го е страх от високо. Той би се чувствал по  добре ако си е на краката, струва ми се че не е добре да приема тази работа, по добре да потърси нещо което ще му осигури хем добра работа хем такава без височини.


Той каза, че не го е страх, но след този сън мене ме е страх. Ако се случи нещо заради това да печели повече... А той не е млад.

Nom

Струва ми се,че ако приеме това предложение има риск от някакъв инцидент. Съветът ми е да не рискува, около средата на юли месец видях доста по изгодно предложение. Незнам но не ми харесва този сън. Именно защото усетих че нещо може да се случи е редно да не приема.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юни 16, 2018, 02:44:14 PM
Струва ми се,че ако приеме това предложение има риск от някакъв инцидент. Съветът ми е да не рискува, около средата на юли месец видях доста по изгодно предложение. Незнам но не ми харесва този сън. Именно защото усетих че нещо може да се случи е редно да не приема.
Да, и аз го усещам като нещо рисковано, той в момента има работа, но е нископлатена. Но за съжаление има заеми, които да изплаща и трябват пари. Дано да намери нещо, но той търси само за лятото. Аз бих искала да е постоянна работа и по-високо платена от настоящата.
Nom, аз имах питане за моята работа. Виждаш ли скоро дали моя началник ще напусне? Дали ще съм в по-изгодна позиция, защото настроенията се променят динамично спрямо мене. Не знам дали от това ще успея да извлека ползи и да си върна изгубения имидж?
И дали ще имам предложение за по-добра позиция в отдела?

Nom

mail 11 ,радвам се на  твоята упоритост, но това няма да доведе до нищо. Ти самата разчиташ той да напусне за да имаш ти по добри позиции и по добро отношение, имиджа много трудно ще си върнеш, на хоата им омръзваш и на началниците ти.Има вероятност да те пренасочат към друг отдел, не виждам той да напусне в близките 3 месеца. В друг отдел имаш доста голям шанс, но някак си като че ли вече  не те искат.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юни 16, 2018, 10:39:03 PM
mail 11 ,радвам се на  твоята упоритост, но това няма да доведе до нищо. Ти самата разчиташ той да напусне за да имаш ти по добри позиции и по добро отношение, имиджа много трудно ще си върнеш, на хоата им омръзваш и на началниците ти.Има вероятност да те пренасочат към друг отдел, не виждам той да напусне в близките 3 месеца. В друг отдел имаш доста голям шанс, но някак си като че ли вече  не те искат.
Nom, не е точно така. Нещата в последните 2 седмици се промениха, откакто се сприятелих с началничката, която е жена. Всъщност разбрах,че не тя е най-големия манипулатор, а хората, които с които работя. След това сприятеляване усетих,че те веднага промениха отношението си към мене, изведнъж станаха много по съпричастни. Има някаква промяна и искам да изчакам наистина какво ще се случи.
Това, което казваш за друг отдел може и да е вярно, но тъй като познавам структурите в нашата фирма, там хората са пак същите..., не съм сигурна дали ще съм по-добре в друг отдел. В крайна сметка може да се случи, но какво пречи да изчакам? Мисля,че моята тактика е много печеливша, защото сега хората, които са най-големите манипулатори като че ли се чувстват излишни, но и почнаха да ме уважават.
Снощи сънувах,че имаме нов началник, според мене това наистина може да стане реалност.

Nom

Сънищата не винаги са така както ги сънуваш и на яве. Аз те виждам в малко по различна среда, не разчитай на това че дори и той да напусне - малко вероятно е според мен новият ще бъде по добър. Манипулатори навсякъде има. Личен опит.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юни 17, 2018, 09:31:35 AM
Сънищата не винаги са така както ги сънуваш и на яве. Аз те виждам в малко по различна среда, не разчитай на това че дори и той да напусне - малко вероятно е според мен новият ще бъде по добър. Манипулатори навсякъде има. Личен опит.
Благодаря Nom, Но е добре преди да отида в по-различната среда да си довърша лечението, едва ли в друга среда ще толерират да излизам в болнични. Затова е и изчакването ми. Все пак някой от сънищата ми са ставали реалност. А този сън сънувах след ритуал с чаша с вода.