Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще бъдем ли семейство?

Започната от NewMe, Юли 15, 2018, 08:53:07 AM

« назад - напред »

Feq


Feq


Романтик

Аз скорпион, тя е стрелец -

Романтик

то даже нейното се води змиеносец

Feq

Чудесно, за скорпион -  жена - стрелец е най - удачния вариант! Има хляб!

Feq

Изтрий год. и не си ги пиши! Няма нужда!

Романтик

Аз много я харесвам.
И знам че сме един за друг - не знам защо така го усещам

Debora

Романтик,послушай Петя.Има право.Отдрапни се за известно време и нещата ще се променят

Романтик

да, благодаря момичета....
отдръпвам се отвреме навреме , но за малко.
сигурно трябва за няколко години и така...докато си намеря накрая друго момиче, щото ми писна това отношение.
Пък тя някой ден ще ме търси , категоричен съм в това....и нищо няма да може да стане тогава.Защото съм верен , когато обичам.И дори не мисля за друга.

NewMe

Цитат на: Nom - Юли 19, 2018, 08:45:03 PM
Това е много трудно решение от негова страна. Не избира между Вас и някой друг, друга жена не виждам. Той е объркан, важна си, но той не знае какво да предприеме, като че се колебае. Готов е на компромиси виждам го за да е с теб, мисля че сам ще си го каже.

Благодаря ви, много е ценна тази информация Nom!
A може ли да ми кажеш, кога ще ме потърси той, за да изясним всико ?Ще бъде ли готов да по-сериозен разговр ?

Nom

Всичко зависи от него.
Не мога да кажа кога ще те потърси защото не виждам такъв срок - надявам се до края на септември най късно да имаш по добра яснота. Сам трябва да направи крачката, времето лекува, и  това ще го промени, сериозният разговор няма да му се размине. Някога ще е готов.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

Feq това момиче , което харесвам сега, ще се раздели ли с този с когото е сега, тя има ли идея за семейство или просто не желае да има никой до себе си?

Feq

Скоро няма да се разделят , но той я мами според картите!

bo

Цитат на: Романтик - Юли 20, 2018, 12:33:31 AM
да, благодаря момичета....
отдръпвам се отвреме навреме , но за малко.
сигурно трябва за няколко години и така...докато си намеря накрая друго момиче, щото ми писна това отношение.
Пък тя някой ден ще ме търси , категоричен съм в това....и нищо няма да може да стане тогава.Защото съм верен , когато обичам.И дори не мисля за друга.


Май трябва не отдръпване, а тотално забравяне....или има химия или не.

Романтик

Цитат на: Petya - Юли 19, 2018, 10:11:53 PM
Здравей, Роматик!
Искам да ти кажа, може би са ти казавали, но може би я обсебваш по този начин(ставаш досаден). Тя не може да диша щом е стрелец. Не се чуди, защо бяга от теб и е дистанцирана. Това е мое мнение. Аз имах приятел скорпион преди много години и право да ти кажа, ме беше обсебил, че не знаех какво да правя след което не исках да чуя за мъже с години напред. Но това е друга тема. Че такива ми ти работи Роматик.  :)

Петя позволи да не се съглася с теб, НИТО Я ОБСЕБВАМ, НИТО И ДОСАЖДАМ ....не и звъня по телефона, или пък да и пиша някъде или да я виждам всеки ден, това че ходим на някакви танци, не значи нищо- категорично нито я обсебвам , нито досаждам! Това ,че я обичам , не означава ,че през час и пиша любовни ес ем еси!