Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще бъдем ли семейство?

Започната от NewMe, Юли 15, 2018, 08:53:07 AM

« назад - напред »

Романтик

Става ми безразлична някак, обичам я още..но не е както е било преди, тя прави категорично невъзможни нещата. Кажете ми само нали няма един ден като съм я забравил, да почне да ми се обажда и да ме търси, не искам да ми разбърква мислите и да ми пречи да бъда щастлив с истинската...която кой знае дали ще се появи или не....
feq, Ном, как виждате нейното бъдеще?
"margaritos ante porkos" Хубавите ябълки прасетата ги ядат - то тя и без друго е заобиколена от доста такива....
Та така...

Feq

Не се вживявай, не тя а ти се губиш времето с безмислена любовна история!

Романтик

Всичко, което съм направил за нея, е било истинско и чисто

Lyubo

Наскоро се разделихме, а и двамата си говорехме за вбъдеще да създадем семейство. Но изведнъж нещо стана и всичко си провали. Дали сме един за друг или просто тя се страхува от това нещо и ще преодолее ли този страх. .

Nom

Любо, малко я остави поне един месец.
Може би има нещо, което  е свързано с плановете за дете и семейство, точната причина за отдръпване не и е ясна, но не е друг мъж. Още е несигурна, като че ли. Тя ще се върне вярвам го и ще иска да поговорите.
Не отговарям на лични съобщения!

Lyubo

Доводите и бяха че не ме обича, че не сме един за друг . Но според мен е точно това че се уплаши, ще онмине ли този страх в нея. Да не я търся, нищо ,че имам възможност. Единствено е това, че аз чувствам тоя човек все едно го познавам от дълги години , а се познаваме едва от малко. Значи да чакам тя да ме потърси, макар, че е много инатлива

NewMe


Цитат на: Nom - Юли 19, 2018, 08:45:03 PM
Това е много трудно решение от негова страна. Не избира между Вас и някой друг, друга жена не виждам. Той е объркан, важна си, но той не знае какво да предприеме, като че се колебае. Готов е на компромиси виждам го за да е с теб, мисля че сам ще си го каже.

Nom, здравей все още нямам развитие по случая, който ти споделих. Дали той действително има желание да се съберем ? Как мислиш, какво го спира до момента да ме потърси ?

Tanitka

Здравейте,ако мога да използвам темата и да попитам ще създадем ли семейство с Ивайло?Благодаря,предварително

zlatina

Здравейте, и моят въпрос е такъв - ще станем ли семейство с мъжа, с който имам връзка?

Nom

Танитка, няма пречка да създадеш семейство с Ивайло, стига той да е готов за това.
А защо усещам,че той не е готов за семейство и държи повече на приятелска до интимна връзка.
Не е много сигурен дали това иска, и за него е прибързано. Неуверен с две думи.
Не отговарям на лични съобщения!

Tanitka

Благодаря,Nom,ще помоля какво виждаш,той е доста несигурен,като цяло,но е казвал,че ще бъдем заедно,и аз го чувствам така.Може ли да попитам и за друг мъж,когото има чуства към мен от години,но не го усещам, не го обичам като мъж,т.етой ми е просто приятел.Усещам допирни точки с Ивайло,доста сензитивна съм,но незнам какво да правя,единия ми е просто приятел,който ми е доказвал,че държи на мен,другия показва по различен начин какво чувдтва.Ох,доста объркано се получи
Дано си ме разбрала правилно



Nom

Незнам, аз те усещам приятел с тези двамата Ивайло и другия.
Незнам но другия има чувства, но аз пък виждам поява на още един мъж, октомври ноември, с който нещата ще бъдат доста сериозни. В сегашно време и с двамата имате допърни точки, но  нито един не мисли за семейство, както ти.


Не отговарям на лични съобщения!

zlatina

Цитат на: zlatina - Август 12, 2018, 04:32:34 PM
Здравейте, и моят въпрос е такъв - ще станем ли семейство с мъжа, с който имам връзка?

Момичета, моля изкажете мнение, какво виждате?

Nom

Златина,  няма никакви пречки пред Вас да бъдете семейство.
Все още той не е много наясно дали не иска само досегашните отношения, и е нерешителен тук. Не смее да си го признае, но на по късен етап ще започнат планове за семейство. Още не е сигурен, но постепенно ще се осъзнае.
Не отговарям на лични съобщения!

NewMe

Nom, здравей все още нямам развитие по случая, който ти споделих. Дали той действително има желание да се съберем ? Как мислиш, какво го спира до момента да ме потърси ? Може ли да кажеш актуално какво усещаш ...