Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах, че чакам за процедура, но съм на работа

Започната от mail_11, Юли 19, 2018, 08:06:58 AM

« назад - напред »

mail_11

Чакам за процедура, но едновременно съм на работа, но всички знаят че отивам на процедура и началника ми също. В съня ми беше колежката, с която работя,  тя ме заведе в нейната къщс, аз само на входа отидох
После сънувах двама доктори, мъж и жена - висока и млада с руса коса. Но бяха непознати, тях ги попитах дали може да се проведе процедурата с по- малко количество, те се съгласиха.
Какво значи съня?

Nom

Отново реалност, все пак има вероятност тази процедура да се състои. Мисля че е възможно да се  сдобриш  с някого от работата си, с кото не си в добри отношения. Сънувал си хората който трябва да  извършат процедурата, която трява да е по различна от това което е било до сега.
Пази се от тази ти колежка,че виждам заговор и интриги от нейна  страна. не само  не трябва  много да се влияеш от това което се говори на работното ти място.

Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 19, 2018, 10:35:02 AM
Отново реалност, все пак има вероятност тази процедура да се състои. Мисля че е възможно да се  сдобриш  с някого от работата си, с кото не си в добри отношения. Сънувал си хората който трябва да  извършат процедурата, която трява да е по различна от това което е било до сега.
Пази се от тази ти колежка,че виждам заговор и интриги от нейна  страна. не само  не трябва  много да се влияеш от това което се говори на работното ти място.
Интересно с кого ще се сдобря...Хората, които питах не работеха изобщо в това отделение където ходя, а бяха в съвсем друго отделение, но принципно  процедурите са 2, сънувах само едната, но това не значи че няма да ми се направи в реалността.
Обаче ме притеснява това,че колегите могат да разберат не от мене, което е гадно.
Още по-гадно е, че колежката, с която работя да ми прави интриги, но не се учудвам, тя и без да знае ги прави.
Ако всичко стане реалност не знам за работата ми ще има ли негативно развитие или ще е както преди.
Ако може някой да хвърли карти...сънищата ми са такива,че ме предупреждават,че не трябва да правя процедурите, но в реалността не мога да кажа да не ми ги правят само защото съм сънувала сън....това е тъпо.

Nom

Не може един лекар да ти е сърдит и обиден,че правиш процедури.
В работата ти има жена-лисица, трябва да се пазиш нея.
Тя иска да те злепостави пред шефовете ти, още повече не трябва и да разбира за
твоите процедури, а тя има такова намерение. Малко или много тук идва и този сън, който е предупреждение https://ufoport.com/forum/?topic=4638.0
Но аз знам,че всичко е наред.



Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 21, 2018, 09:48:10 PM
Не може един лекар да ти е сърдит и обиден,че правиш процедури.
В работата ти има жена-лисица, трябва да се пазиш нея.
Тя иска да те злепостави пред шефовете ти, още повече не трябва и да разбира за
твоите процедури, а тя има такова намерение. Малко или много тук идва и този сън, който е предупреждение https://ufoport.com/forum/?topic=4638.0
Но аз знам,че всичко е наред.
Има да, може да разбере, защото по ирония след малко повече от месец тя ще отиде в същото отделение, където съл била и може всичко да разбере, не знам как да избегна такова нещо?

Nom

Виж има едно нещо наречено лекарска тайна.
Не  виждам как ще разбере че ти си била там, повечето лекари нямат право да издават информация за други пациенти дори и от същото отделение, дори и тя да ги попита аз теб едва ли ще и кажат нещо.

Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 22, 2018, 09:30:43 AM
Виж има едно нещо наречено лекарска тайна.
Не  виждам как ще разбере че ти си била там, повечето лекари нямат право да издават информация за други пациенти дори и от същото отделение, дори и тя да ги попита аз теб едва ли ще и кажат нещо.
.така е, но има и много друг персонал, санитарки , които никалви тайни не пазят.

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 22, 2018, 09:30:43 AM
Виж има едно нещо наречено лекарска тайна.
Не  виждам как ще разбере че ти си била там, повечето лекари нямат право да издават информация за други пациенти дори и от същото отделение, дори и тя да ги попита аз теб едва ли ще и кажат нещо.
Ще нарушат ли тайната?:Но освен лекари, има сестри, санитарки, които не пазят тайни...Да предупреждавам ли като отида пак?
Дадос как ще мине поредната процедура? Ще имам ли проблеми?

Nom

Предупреди ги и ги помоли. Не е редно. Незнам имам предчувствие, или ще ти сменят лекаря, или няма да има процедура, води ме интуицията на към второто. Ако има някаква процедура, може и да не е същата както преди са я правили.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 28, 2018, 10:51:14 AM
Предупреди ги и ги помоли. Не е редно. Незнам имам предчувствие, или ще ти сменят лекаря, или няма да има процедура, води ме интуицията на към второто. Ако има някаква процедура, може и да не е същата както преди са я правили.
Ще видим съвсем скоро ще ти кажа.

mail_11

Стискайте палци да няма процедура или да се отмени по някакъв повод.

Nom

Дано изобщо да няма никаква процедура.
Стискам палци, дано да е така!
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 29, 2018, 06:51:41 PM
Дано изобщо да няма никаква процедура.
Стискам палци, дано да е така!
Исках да им обясня това, което ми се струва като вероятна причина, но дали ще ме слушат..едва ли.

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 29, 2018, 06:51:41 PM
Дано изобщо да няма никаква процедура.
Стискам палци, дано да е така!
Дадос, питах ги, но няма шанс да не се правят, засега така изглежда.

Nom

Стискам ти палци, да няма утре процедура и се моля това да се случи. Аз съм с теб!

Не отговарям на лични съобщения!