Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

/Ще останем ли заедно

Започната от gkm, Юли 19, 2018, 11:47:54 PM

« назад - напред »

gkm

Обичам го повече от всичко , не съм наясно с неговите чувства . Ще има ли развитие наща връзка или има друга жена ?

baobao

 Попитайте го за старата му любов.

gkm

Той казава , че иска семейство с мен , а действията му говорят обратното . Измъчвам се вече . Има ли смисъл да се надявам да се промени нещо или не ?

gkm

Какво ще стане с нас ? Очаква ли ме скоро щастие и споделена любов ? Искам семейство и деца , а незнам дали мога да разчитам на човека до мен ?

Roza

Имали смисъл да дам втори шанс на мъжа с които бяхме заедно и имаме дете. Той е с буквата П а моята буква е М .

Feq

Цитат на: Roza - Юли 20, 2018, 10:13:00 PM
Имали смисъл да дам втори шанс на мъжа с които бяхме заедно и имаме дете. Той е с буквата П а моята буква е М .
Той си има някоя, но има шанс за вас!

Feq

Цитат на: gkm - Юли 19, 2018, 11:47:54 PM
Обичам го повече от всичко , не съм наясно с неговите чувства . Ще има ли развитие наща връзка или има друга жена ?
Има друга, но и ти имаш шанс!

Roza

Feq от кога е тази жена която споменавате.

gkm

Аз искам да бъда щастлива , има ли смисъл изобщо да чакам той да промени отношението си . Ще бъда ли щастлива изобшо ??? Моля ви отговорете ми !

Feq

Цитат на: Roza - Юли 21, 2018, 07:46:05 AM
Feq от кога е тази жена която споменавате.
Задайте въпроса на него, картите може да грешат!

Feq

Цитат на: gkm - Юли 21, 2018, 02:25:39 PM
Аз искам да бъда щастлива , има ли смисъл изобщо да чакам той да промени отношението си . Ще бъда ли щастлива изобшо ??? Моля ви отговорете ми !
Да го чакаш и да си губиш времето с неверник, ти си решаваш- ако те устройва !