Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах, че трябва да гадая на Странен

Започната от mail_11, Юли 20, 2018, 09:27:50 AM

« назад - напред »

mail_11

Сънувах, че трябва да гадая на Странен, намирахме се в някакъ блок на хълм, трябваше да направя някакъв ритуал, но не го направих, защото се притесних , че може да пострадам.
Какво значи този сън?
Гадаене не точно, по- скоро като езически ритуал подобен на този на дядо Нечай за снемане на негатив.

Nom

Това е знак за неблагоприятни обстоятелства в работата или социалното ти положение.
По нечист начин ще се опиташ да се справиш с възникнали проблеми, а именно с този ритуал кото се опитал, но само със собственият си ум можеш да се справиш не с ритуал , не с някакъв си дядо Нечай.Това няма да ти помогне. Поискай съвет, мсиля че можеш да поговориш със Странен, мисля че той също може да ти помогне.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юли 20, 2018, 03:21:06 PM
Това е знак за неблагоприятни обстоятелства в работата или социалното ти положение.
По нечист начин ще се опиташ да се справиш с възникнали проблеми, а именно с този ритуал кото се опитал, но само със собственият си ум можеш да се справиш не с ритуал , не с някакъв си дядо Нечай.Това няма да ти помогне. Поискай съвет, мсиля че можеш да поговориш със Странен, мисля че той също може да ти помогне.
Благодаря за отговора. И аз го тълкувам като проблеми в работата. Да, имам нужда от помощ.