Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какви са нашите кармични уроци?

Започната от Nom, Август 14, 2018, 11:07:25 AM

« назад - напред »

zlatina

Nom, може ли и за мен да кажеш? 18-ти. Значи читлото е 8

Nom

В миналото финансови злоупотреби, дори невърнати заеми. Сега, настоящето трудности при усвояване на финанси, трябва  да се научиш да пестиш, и да не губиш лесно спечеленото. Упорит труд за да имаш финанси сега.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

Благодаря Ном, какви грешки правя?

Романтик

И втори въпрос - за това момиче родено на 13-ти, моя позната?

Nom

Не мога да отговоря за друг човек. Не ми се струва редно да отговарям, за познат на човек от форума. Когато този познат не е регистриран.
Не отговарям на лични съобщения!

Roza

Цитат на: Nom - Август 18, 2018, 08:51:17 AM
Романтик, в миналото си изоставил собствената си интуиция.
Днес ти трябва да я развиваш и да и се довериш, да не я подтискаш. Имаш още много докато постигнеш хармония с близките ис, правиш грешки и не можеш да стигнеш до този момент.


Роза това е много интересна карма. ти също носиш духовното в себе си. Трябва да развиваш убеждението си че освен духовно има и материално, урокът ти за настоящето е опит и разбиране на духовното.
Може ли да ми кажеш всъщност какво значи това.

Nom

Означава че носиш духовното в себе си. Ти също си духовно лице, и можеш да се развиваш в тази посока.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

Интуицията ми си работи според мен....е не съм екстрасенс или гадател....това няма да се случи естествено.
Последните пъти беше - два- три дни си помислих,че ще имам провелка от една инстанция, и те се появиха...или пък за едно леко наводнение, и то стана след 50 -60 секунди...
Интуицията същи ми казва,че в живота ми ще е онова момиче и никоя друга. Не знам вие какво мислите - но аз така си мисля. Аз и тя ще сме заедно в този живот, и във всички животи. :)

Романтик

Странен, не съм Ви питал вас какво е вашето мнение за мен и онова момиче, което отдавна обичам?

Q1234

Здравейте, от време на време се включвам и аз
моето число е 17 - 1+7=8-1= 7

Nom

Ти също имаш усет към духовното и можеш да се развиваш в областта на духовното сега в настоящето. В миналото не си имала усет, но трябва да различаваш материално от духовно.
Не отговарям на лични съобщения!

Q1234

духовно от рода на - зарязвам всичко светско и се отдавам на пост и молитва високо в планината
или духовно като йога всяка събота и неделя

veronik1


Nom

Q1234 можеш да правиш всичко което ти носи удоволствие - медитация, йога. Вероник1 четворките са били мързеливи в минал живот, и не са се трудили усърдно. Понякога са използвани несправедливо от работодатели и по висши от тях. Ако си упорита,можеш да постигнеш много повече. Така е преработиш своята карма.
Не отговарям на лични съобщения!

veronik1

Цитат на: Nom - Август 19, 2018, 10:18:18 PM
Q1234 можеш да правиш всичко което ти носи удоволствие - медитация, йога. Вероник1 четворките са били мързеливи в минал живот, и не са се трудили усърдно. Понякога са използвани несправедливо от работодатели и по висши от тях. Ако си упорита,можеш да постигнеш много повече. Така е преработиш своята карма.
Благодаря ти! ❤