Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Връзката ни с парите, нашето разбиране.

Започната от Gravitations, Август 15, 2018, 08:26:29 AM

« назад - напред »

Gravitations

Не знам дали се е дискотирала такава тема тук. Но на мен ще ми е интересно да видя другите какво мислят по въпроса. Изчела съм не малко неща за привличането на парите, за енергията им. Разбрах за себе си, че ми е трудно да изградя отношения с парите и поради тази причина те присъстват рядко в живота ми, идват за да платя сметките но не и за мен самата, понякога ги няма и с месеци. Разбрах за себе си, че грешно са ме възпитавали за разбирането на парите, и понякога се опитвам да изчистя зловредните програми относно парите. Но ми коства много загубена енергия и концентрация.  И в крайна сметка стигам отново до първоначалния етап, без пари. Тук не говоря да се правят ритуали, всичко е енергия, както ние самите така и всичко около нас. Какво е разбирането ви за парите? Имате ли изградена връзка с тях?

Странен

Цитат на: Gravitations - Август 15, 2018, 08:26:29 AM
Не знам дали се е дискотирала такава тема тук. Но на мен ще ми е интересно да видя другите какво мислят по въпроса. Изчела съм не малко неща за привличането на парите, за енергията им. Разбрах за себе си, че ми е трудно да изградя отношения с парите и поради тази причина те присъстват рядко в живота ми, идват за да платя сметките но не и за мен самата, понякога ги няма и с месеци. Разбрах за себе си, че грешно са ме възпитавали за разбирането на парите, и понякога се опитвам да изчистя зловредните програми относно парите. Но ми коства много загубена енергия и концентрация.  И в крайна сметка стигам отново до първоначалния етап, без пари. Тук не говоря да се правят ритуали, всичко е енергия, както ние самите така и всичко около нас. Какво е разбирането ви за парите? Имате ли изградена връзка с тях?
Когато в живеейки бедност издигаме култ към парите, тогава парите са ни стремление, и тогава няма как да привличаме пари в живота си. Нашето съзнание е размътено от хилядите предразсъдъци за света около нас. Внушавано ни е какъв е този свят, кое е правилно и кое не. Не ни е дадено шанс сами да стигнем и да си направим изводи за битието в което съществуваме. Ако искате да привличате пари към себе си мислете творчески, освободете се от логиката на вербалната част на мозъка. Изключете вътрешния диалог. Чуйте шепота на подсъзнанието си.
Това може да стане само по време на дълбока медитация, когато не работи критиката на съзнанието. Тогава могат да се посеят семената на богатството и те обезателно ще поникнат.
Запомнете, щастливите и богати хора никога не са си поставяли парите, като основна цел. Парите по-скоро  при тях са страничен ефект от любимото им занятие.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Gravitations

Благодаря, това което написахте, ми припомни, че тези неща съм ги осъзнала и в същото време съм забравила. Пак съм дала крачка назад в развитието си.Ще поработя още над себе си.

Nom

Щастие с пари не се купува.
Пари се изкарват много трудно, лесно се губят, щастие е когато ги изкараш да но истинското щастие, не се купува с тях.
Не отговарям на лични съобщения!

Странен

Цитат на: Nom - Август 17, 2018, 01:44:03 PM
Щастие с пари не се купува.
Пари се изкарват много трудно, лесно се губят, щастие е когато ги изкараш да но истинското щастие, не се купува с тях.
Освободи се от лозунгите с които живееш. Това кето си написала показва, колко не си готова...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Gravitations

Цитат на: Nom - Август 17, 2018, 01:44:03 PM
Щастие с пари не се купува.
Пари се изкарват много трудно, лесно се губят, щастие е когато ги изкараш да но истинското щастие, не се купува с тях.

Ном, тук не ставаше въпрос за това че търся щастие в парите, или смятам, че те са щастието. Едната от програмите, които изчистих преди години е точно тази "Парите се вадят трудно", "Парите са нещо лошо", "Парите отиват при богатите".
Това са неща втълпявани от родителите, и от техните родители, предава се като родово проклятие.

Странен ме разбра много добре, и с точност ми отговори. От тогава се чистя, и не бях обръщала внимание, какви чернилки и затлачвания имам. Тук обаче не става вече въпрос за парите, а за това да успея да се освободя от общата рамка в която отново попаднах, поради наниза от лоши ситуации, случки и т.н. Отчитам за себе си грешка, че не успявам да се изчистя от натрупаната негативна енергия, която поемам от всички, и в един момент, моето АЗ се губи из многото.

Благодаря и на двама ви, за труда който полагате и помагате на другите. Благодаря и на Странен, че толкова точно ме приземи и ме накара да погледна себе си и да анализирам и да започна отново да се чистя.