Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Как ще се развият отношенията ни

Започната от Лора_лора, Август 20, 2018, 08:25:26 AM

« назад - напред »

Лора_лора

С мъжът когото харесвам преживяваме криза в отношенията си. След разговор с него ми съобщи, че преживява много труден момент в живота си и е научил нещо, което го е съсипало емоционално. Не споделя. Мога само да гадая какъв е проблема, но това го отдалечава от мен. не знам какво се случва с връзката ни. Има ли друга жена или проблемите му са реални. Иска ли да не е с мен или просто е объркан и не знае как да се справи с нещата?

Nom

Това са трудни отношения, няма друга жена но не искайте този човек да е нон стоп до Вас както повечето. Него не го интересува че се нуждаете нон стоп от него. Той не ви лъже,  има реални проблеми, след време ще Ви сподели. Връзката ви не се разпада, а това ще я направи по здрава, защото той ще ви потърси за помощ. Не искайте да е нон стоп до вас.
Не отговарям на лични съобщения!

Лора_лора

Благодаря Nom....прекрасни дни ви желая!

Лора_лора

Цитат на: Nom - Август 20, 2018, 08:28:56 AM
Това са трудни отношения, няма друга жена но не искайте този човек да е нон стоп до Вас както повечето. Него не го интересува че се нуждаете нон стоп от него. Той не ви лъже,  има реални проблеми, след време ще Ви сподели. Връзката ви не се разпада, а това ще я направи по здрава, защото той ще ви потърси за помощ. Не искайте да е нон стоп до вас.
Nom, търпението ми не ми е силна страна и мислите ми ме побъркват. Все си мисля, че е безсмислено това чакане, че той е продължил напред, но инстинкта ми показва, че трябва да чакам. Въпросът ми е как го виждате това във времето...не знам има ли такава практика, но има ли някакъв срок...защото си е агония, да се надявам.