Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Проблем с намирането на добра работа!

Започната от Nom, Юни 16, 2015, 08:00:42 PM

« назад - напред »

Nom

Още като студентка започнах да си търся работа, намерих първата , от която не съм доволна преди 6 години, и в последствие започнах да търся втора, аз съм инженер и икономист, търся във всички сфери без фармация и медицина, ходя на поне 5 интервюта в седмица, и поне по 3 на ден , но нищо. Имам съмнение за някакво вмешателство и някой нещо е направил така че да не мога да намеря нищо. Можете ли да помогнете по някакъв начин нещата да се обърнат в моя посока, така че да нямам проблем в намирането на работа?
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Може ли да попитам какво се дава за намиране на подходящ човек, семейство и деца. Също така можете ли да ми помогнете да намеря реализация в различна сфера от моето образование в конкретна агенция?
Не отговарям на лични съобщения!

Странен

Ако искате да намерите добра реализация, може би ще ви се наложи да пътувате, Вие готова ли сте на такова нещо ?
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Nom

Предпочитам евентуално пътуване да е в рамките на моя град, ако става дума за служебни командировки и подобни съм съгласна, но ако е нещо различно бих искала да е в рамките на моя град тоест да не ми се налага да сменям и населеното място  :)
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Бих искала да мога да намеря подходящата за мен позиция, с ненормирано
работно време,  добра и стабилна работа  ;)
Имам и още един въпрос, какво можете да ми кажете за семейство и деца!
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Здравейте, използвам тази тема, за да попитам дали по някакъв начин можете да помогнете да намеря успешна и стабилна реализация, мечтана област за мен е недвижимите имоти, но бих искала да мога да се занимавам с нещо което ще ми даде стабилна реализация, нова работа с възможност за не пълно работно време. По някакъв начин дали може да се помогне да се обърнат нещата и да ми проработи късмета при търсенето.
Не отговарям на лични съобщения!

Маг Гала

Ще се обърнат нещата във ваша полза,но трябва да намерите подходящата агенция за вас.Трябва да покажете всичко от себе си на това инервю,което ще бъде есента мисля.Вие сте достатъчно интелигентна и просто трябва да запазите самообладание на въпросното интервю.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Nom

А как да си обясня, търсенето толкова години,и многото срещи и интервюта, някой с добри отзиви, други без отговор, без нито едно реално предложение и одобрение. Как да си обясня не намирането толкова години , дали има някакво негативно влияние от някого?  ::)
Не отговарям на лични съобщения!

Маг Гала

Нямате негативно влияние върху вас и не сте и имали засега,затова не си мислете такива неща.Просто не сте имали шанс за такава работа,а и често трябват и други неща,за да се уредите.Повярвайте ми съдбата си знае работата и ще се убедите съвсем скоро.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Nom

В понеделник ми предстои едно интервю, хубава позиция за работа, мястото също е добро, заплащане също, и все пак някакви шансове имам ли и какво ще се случи, позицията е изключително желана. Някакъв шанс?
Не отговарям на лични съобщения!

Маг Гала

Разбира се,че има шанс за тази работа.Трябва да отидете на интервюто много спокойна и уверена в себе си,за да направите добро впечатление.Смятам,че имате много голям шанс за да ви вземат на тази длъжност.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Nom

Искам да попитам до края на този месец какво се случва при мен относно търсенето на нова работа , започването и реализирането. В петък очаквам отговор за една среща днес, какво можете да кажете!
Не отговарям на лични съобщения!

Маг Гала

Ще ви кажа,че нещата очаквате да се наредят по един начин,а то всъщност ситуацията ще се подреди в съвсем друг вариант.Знам,че полагате големи надежди,но и работата не е това,което очаквате в действителност.Ще имате нов шанс много скоро,може би следващата седмица и не го изпускайте.Ще бъдете доволна.
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Nom

Ще имам ли шанс  този месец да намеря работа дори и временно, отчаяна съм , а искам да бъда като  нормален човек, да работя, да излизам, да бъда като всички други.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Ще Ви пиша в най старата си  тема с риск за блокиране - знам истината за всичко, знам кой е човека, заради когото загубих работата си и знам цялата истина. 10 години никъде да не постигна одобрение, и да не мога да започна, никъде, сега вече са 11 години, радвам се че Кика, Странен и останалите ми помагате, не мога повече да търпя отчаяние и безработица, не мога повече да живея така. Винаги съм искала сутрин да знам че ще пия кафето си другаде, че ще изляза и ще съм доволна от работния ден, ще получа обещаната заплата, ще работя, ще си планирам почивката. Това е поредното лято в което аз съм без работа, много ми е тежко, търсех помощ от Вас, но наистина не мога повече да седя така. Защо толкова години никой не се спря на мен? Искам всичко да е наред.
Не отговарям на лични съобщения!