Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Проблем с намирането на добра работа!

Започната от Nom, Юни 16, 2015, 08:00:42 PM

« назад - напред »

Nom

И аз ненадейно останах без работа и така 3 месец. Дай боже до средата на юли  месец да успееш да намериш твоето място. В някаква сфера би трябвало да бъде доста различна от досегашната, в много сплотен колектив.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Юни 18, 2015, 03:13:17 PM
Предпочитам евентуално пътуване да е в рамките на моя град, ако става дума за служебни командировки и подобни съм съгласна, но ако е нещо различно бих искала да е в рамките на моя град тоест да не ми се налага да сменям и населеното място  :)
Аз също казах по-рано,че ще намериш реализацията в друг град, не в този, в който си, трябва да пътуваш,така го усещам и от сънищата, които съм тълкувала, но в момента не си готова. Може да постигнеш и там където си, но много трудно, с много компромиси и може би трябва да промениш някой черти на характера, за да се харесаш на новия работодател. Да ще имаш предложения скоро, но не виждам да са толкова благоприятни, колкото ако е извън населеното място,където живееш.

Nom

Нещата се променят, това е било преди 3 години. По никакъв начин не усещам друг град, а лошото е че не мога да оставя всичко имам и дом. То който търси намира не съм се предала, няма как да отида другаде, но се боря със всеки изминал ден.Да, сигурно трябва да променя нещо но пак имам усещането че скоро ще изникне нещо което  ще започна. На никому не е лесно и  всички се борим и ти мило момиче и аз.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Какво точно се е променило? И тогава си търсила- преди 3 години и сега пак търсиш.
Аз винаги съм искала да напусна тази работа и да отида в столицата да работя примерно, но ме спират тези процедури, които трябва да направя. Но дори и след това,да трудно е човек да се премести в друг град, без приятели, познати, а и особено когато имам семейство, за което да се грижа. И аз ще се наложи да търся, но усещам,че ако започна друга работа няма да е тази, която да ми хареса, така ли е?

Nom

Утре Има една среща. Дано успея да отида. Чувствам че никой не ме иска. Кандидатствам Без резултат. И се отчаях.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

 Незнам дали е писано някога да имам работа отново. И да търся и да не търся същото.
Не отговарям на лични съобщения!

Feq


Feq

ПЕЛИКАН В ПОМОЩ НА ТЪРСЕЩИТЕ РАБОТА  Оказва се, че изображение на пеликан може да Ви помогне в търсенето на работа  :)  Всичко, което трябва да направите е, да разпечатите в черно- бяло фотография на пеликан, в чийто клюн има пари  и да го поставите в черна рамка /може дори да я нарисувате с флумастер, с туш или с молив/ Ако решите сами да го нарисувате - нека да бъде стъпил във вода /но не бурна/ - най-добре река или море - също черно-бели    Поставете черно-белият предмет в кухнята - на северната стена, закрепете го със скоч, не забивайте гвоздеи /а най-добрият вариант е ако стената се пада там, където стои газова печка, но не до печката, а на стената, където стои печката/  По-надолу имаше задени въпроси:  1. Ако печката не е на север - къде да се сложи изображението? И отговорът беше - не е задължително  на север, трябва да се закачи на стента в кухнята, където са котлоните /оказа се, че много хора нямат газови печки   ;D::) Тук съзирам противоречие, ама... много хора са си намерили работа по тоя начин и няма да разсъждавам  ;)  2. След намиране на работа трябва ли да се свали изображението? Отг. - Задължително, иначе цялото семейство ще търси работа.  Ето Ви пеликана за разпечатване - или може оттук също  /не забравяйте да го копирате черно- бял/

Nom

Вчера отново се бях отчаяла. Понякога имам такива моменти, и понякога се чувствам отхвърлена и нежелана.
Не отговарям на лични съобщения!

pralina

Feq , изображението помага ли за сменя на работата с по- добра?

Feq

Мисля, че да! Помага за финансово благополучие!

veroni

здравейте и аз искам да попитам  нещо в  сегашната ми работа  не върви  от  5 месеца  съм там и  само 2 заплати съм  жзела= те  ми обещаха , че  ще взимам  по 500 лева  чисто. Но в крайна  сметка  взимам 400 лева.  Искам да питам кога ще сменим сегашната  работа ,  с по добре  заплащане и дали  ще  е  админастративна работа. Защото започвам да се очайвам от  живота  си

veroni

Цитат на: veroni - Юни 08, 2018, 07:49:57 PM
здравейте и аз искам да попитам  нещо в  сегашната ми работа  не върви  от  5 месеца  съм там и  само 2 заплати съм  жзела= те  ми обещаха , че  ще взимам  по 500 лева  чисто. Но в крайна  сметка  взимам 400 лева.  Искам да питам кога ще сменим сегашната  работа ,  с по добре  заплащане и дали  ще  е  админастративна работа. Защото започвам да се очайвам от  живота  си

Tanitka

Здравейте,започнах нова работа,дали ще се задържа там,все не попадам на подходящата такава.Тук ми харесва,ще ви бъда благодарна на отговор

Nom

Получих две покани, за 2 различни срещи на две различни места най вероятно в един и същи ден. Никакво усещане нямам, на едното място търсят спешно човек - малко ми е далече от в къщи и двете, добри са като заплащане, прецених че мога да се справя. Дано да имам някакъв шанс на едно от двете, вие как мислите?
Не отговарям на лични съобщения!