Къде сгреших в тази ситуация и сгреших ли? - page 9 - Безплатни съвети от непознати - Форум UFOport - Page 9

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 22, 2020, 08:17:41 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Къде сгреших в тази ситуация и сгреших ли?

Започната от Nom, Ноември 16, 2019, 01:23:52 pm

« назад - напред »

Morena

Ще се изясните с тази жена,  някой ще направи връзка с другия. По-скоро човек на висшестоящ пост.
Ще има разочарование.

Бившият ми не ми е писал. А снощи го сънувах цяла нощ докато той е пътувал със самолета.
Дали ще ме потърси
отново?

Nom

Че и тя е на висше стоящ пост, и вероятно тя ще направи връзка с другия. Но няма да се откажа, в смисъл не виждам проблема да е толкова сложен,  че да не може тя да се включи. Ти за какво разочарование ми говориш?
Всъщност каквото такова, длъжна съм да се извиня, ценях и уважавах тази жена. Много пъти плаках. Ще и се извиня на колене, пък каквото такова, вероятно ме мрази но и тя има вина.

Nom

За бившия ти,  ти си притеснена и за това го сънуваш. При първа възможност ще те потърси.

Activis

Ном нали знаеш, че когато сънуваш бившо гадже, може да и липсва, но вдействителност означава отдалечаване.

Nom

Те са се отдалечили, но между тях ще има кореспонденция и един вид он лайн връзка по между им. Те ще си пишат и комуникират от далече.

Activis

Morena

Цитат на: Nom в Януари 06, 2020, 06:10:57 pmТе са се отдалечили, но между тях ще има кореспонденция и един вид он лайн връзка по между им. Те ще си пишат и комуникират от далече.
Благодаря ти. Ще ти дам обратна връзка.
Мисля тази седмица да отида да видя дядо му.

Nom

Да отиди, ще се радва да те види. Мисля спокойно да изчакам срещата  с нея - знаеш кого ще и кажа каквото трябва,тя знае че разчитам на нея, ще и купя цветя, ще се извиня. Тя ме мрази, но съм длъжна да се извиня. Прави каквото трябва, да става каквото ще.

Morena

Цитат на: Nom в Януари 06, 2020, 07:25:08 pmДа отиди, ще се радва да те види. Мисля спокойно да изчакам срещата  с нея - знаеш кого ще и кажа каквото трябва,тя знае че разчитам на нея, ще и купя цветя, ще се извиня. Тя ме мрази, но съм длъжна да се извиня. Прави каквото трябва, да става каквото ще.
Аз обещах на бившия ми да го посещавам , докато той е в чужбина. Ще му пращам снимки, за да е спокоен че е добре. Мъчно ми е ,че сам друга държава.

Защо да те мрази? Ти си й пациент?
Кажи каквото мислиш най-добре. Не трупай всичко в себе си.

Nom

@Morena малко по късно ще пиша в тази тема. Ще хапна, че се и разстройх. Ще ти споделя...

Nom

Ще завърши и тази история. Благодаря ти за подкрепата, момиче.  Ще изчакам спокойно срещата с нея. Самата аз знам какво трябва да се направи.

Morena

Цитат на: Nom в Януари 06, 2020, 08:01:04 pmЩе завърши и тази история. Благодаря ти за подкрепата, момиче.  Ще изчакам спокойно срещата с нея. Самата аз знам какво трябва да се направи.
За нищо, Ном.
Макар и във форума може да разчиташ на мен.  ;)

Днес писах на И. Честитих му именния ден. Надявам се да се зарадва. 

Nom

Ще се зарадва И. Имам усещането че има вероятност да е в чужбина по малко от 2 години. Скоро ще получиш вест от него.

Morena

Цитат на: Nom в Януари 07, 2020, 11:38:16 amЩе се зарадва И. Имам усещането че има вероятност да е в чужбина по малко от 2 години. Скоро ще получиш вест от него.
Благодаря ти .
И си е в България. Тук си работи в бившата ми фирма.
Писа ми преди малко.

Nom

Чудесно. Пак имам усещането че ще иска да се видите. Но някак далече го чувствам пак.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019