Къде сгреших в тази ситуация и сгреших ли? - page 10 - Безплатни съвети от непознати - Форум UFOport - Page 10

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 22, 2020, 08:07:34 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Къде сгреших в тази ситуация и сгреших ли?

Започната от Nom, Ноември 16, 2019, 01:23:52 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: Nom в Януари 07, 2020, 11:56:51 amЧудесно. Пак имам усещането че ще иска да се видите. Но някак далече го чувствам пак.
Ще видим.
Не работим заедно вече. Явно заради това.

Снощи пак сънувах бившия ми, че ми казва ,че се връща в България.

По моите карти ми казват ,че ще имам новини от него.

Nom

Ще имаш новини и от двамата. Всъщност ти сънуваш това, което искаш да се случи, а именно това че искаш да се върне и се връща в България. Аз именно за него усещах ,че може отново да се върне, но не след 2 години. По кратко време.

Morena

Цитат на: Nom в Януари 07, 2020, 12:33:51 pmЩе имаш новини и от двамата. Всъщност ти сънуваш това, което искаш да се случи, а именно това че искаш да се върне и се връща в България. Аз именно за него усещах ,че може отново да се върне, но не след 2 години. По кратко време.
Дано се върне , Ном. Липсва ми, не го осъзнавах докато не се срещнахме. Мисля, че още имам някакви чувства към него.
Не знам обаче той какво чувства към мен.
Беше напрегнат и угрижен на срещата. Не ми каза защо иска да ме види.

Nom

Кураж. Бил е напрегнат заради дядо му не заради пътя. Ти имаш още чувства към него и аз го усещам. Неговите са приятелски чувства.

Morena

Цитат на: Nom в Януари 07, 2020, 01:56:40 pmКураж. Бил е напрегнат заради дядо му не заради пътя. Ти имаш още чувства към него и аз го усещам. Неговите са приятелски чувства.
Благодаря.
Минало вече. Не искам да се връщам назад.

Morena

Снощи направих ритуала с водата .
Сънувах,че имам бебе от бившия ми. Беше много сладко и ми се усмихваше.
Преди години като живеехме заедно имаше вероятност да съм бременна, но той тогава не искаше дете.

Nom

Аз сънувах жената, на връх бабинден по нов стил. Ти все още искаш дете от него, и съня ти показва това, че искаш дете от бившия си. В съня, тя никъде не спомена, за друг човек, дори и двете бяхме щастливи, а тя говореше абсолютно нормално без никакъв намек на това да е сърдита. Аз съм правила също това с водата.

Nom

@Morena аз исках дете от онова момче с Н. което не си върна дълга. Мисля,че бившия ти няма да остане дълго в чужбина, тези вести за който спомена, от него мисля че са свързано с неговото прибиране. До края на другия месец трябва да сте заедно вече. В бъдеще мисля,че  също ще имаш дете от него.

Morena

Цитат на: Nom в Януари 08, 2020, 02:21:50 pm@Morena аз исках дете от онова момче с Н. което не си върна дълга. Мисля,че бившия ти няма да остане дълго в чужбина, тези вести за който спомена, от него мисля че са свързано с неговото прибиране. До края на другия месец трябва да сте заедно вече. В бъдеще мисля,че  също ще имаш дете от него.
Благодаря, Ном.
По моите карти излезе да ми пише до дни. С решение във връзка с пътуване.
За дете ,не знам. И други са ми прогнозирали преди години, че ще имам дете от него. Аз сега не искам деца. Не е момента.
Не знам защо изобщо ме потърси след толкова време. Не ми е писал. Да видим дали картите ще познаят. Поне за кратък период са точни.

Как мина интервюто днес?

Nom

Мисля,че преди бабин ден правих това с водата.
Пак я сънувах в частния и кабинет , а и аз там, говорехме абсолютно спокойно и двете бяхме щастливи, и никъде не се спомена да ходя другаде.

Nom

@Morena ти имаш ли някакво виждане за историята с жената, защото аз нямам и вести.

Nom

Всъщност нямам още вести, но след ден, два ще се обадя в нейния кабинет.

Morena

Цитат на: Nom в Януари 14, 2020, 12:54:23 amВсъщност нямам още вести, но след ден, два ще се обадя в нейния кабинет.
Писмо показаха картите.
Скоро. ще е.  Ще научиш нещо свързано с документи.

Nom

Аз обаче усещам края на тази история. 
Благодаря ти. 
Не само документи, много други неща, но не искам да задълбавам в тази тема.

Nom

Напрегната съм заради тази история, че дори ме е страх!

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019