Мога ли да му вярвам - Безплатни съвети от непознати - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Май 29, 2020, 07:27:15 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Мога ли да му вярвам

Започната от CrystalHeart, Май 22, 2020, 03:47:07 pm

« назад - напред »

CrystalHeart

Здравейте! От миналата седмица се чувствам много объркана, защото ми се случиха неочаквани събития. Имах бурна връзка с П.Х., която приключи преди повече от година, но не сме спирали да общуваме и то по негово настояване. Мислех си, че имам много силни чувства към него дори в момента, а май по-скоро е останала някаква привързаност, която той може би умишлено поддържа с разговори за нас, уж прояви на ревност, а в същото време той вече смени няколко гаджета, научих и доста неприятни неща, за които ме е излъгал и по време на нашите отношения. Преди седмица пък се появи в живота ми друг бивш - П., с когото бяхме за около три месеца заедно през 2011г. Аз тогава много го бях харесала и му се надявах, той дори мъдреше как да ме вземе със себе си, там където щеше да ходи, но нямаше как това да се случи, при мене нещата бяха сложни, а впоследствие той без да каже нищо (дори че сме се разделили) още докато уж бяхме заедно се хвана с друго момиче и замина да живее с нея в чужбина. Мене това много ме нарани. През годините ми е писал от време на време и е правил опити да се видим, но аз така и не се съгласих. Сега сме в един град, видяхме се веднъж, всичко беше добре, но ми се стори, че срещнах напълно различна личност. При втората ни среща той ме разцелува, аз се дръпнах и той започна да ме пита дали грешките от миналото са непоправими. Аз му казах, че миналото си е минало, но аз вече знам много добре какво искам и това със сигурност не са мимолетни отношения с цел забавление. Впоследствие опита и пак, и пак... Говорихме. Казах му, че не може след десет години да идва и да ми се мята веднага и че аз отдавна не съм същата, а той каза, че нямало как нравът да ми се бил променил... Според мен има, но това е друга тема. Каза, че в момента не може да ми обещае сериозна връзка, защото ако го направи, това означава, че ще ме излъже, но искал да опитаме да бъдем заедно и докъде ще стигнем и че ако обещае нещо, наистина е така и е сериозен. Той така ми изнахалства, че все пак правихме секс, който за мене беше груб(според него защото бил превъзбуден, а аз мисля, че колкото и възбуден да е човек, трябва да умее да се контролира). Впоследствие изпитах яд, че съм допуснала да се случи това нещо. Имах странното чувство, че съм изневерила на бившия, с когото отдавна не сме заедно(това впоследствие го отдадох на това, че просто не съм си прекъснала енергийната връзка с него и че докато поддържам комуникация, няма и да я прекъсна), и че този е толкова припрян и започнах да се тормозя с разни мисли за миналото, усещам болка в щитовидната жлеза, предполагам от обидата заради другото момиче и от това, че допуснах да ме изнуди да спим. За мене това беше еквивалент да спя с един непознат от улицата. За себе си зная, че връзките, които са започвали от просто секс не са били успешни при мене. Той започна да ме търси доста настоятелно след всичко това, проявява голямо нетърпение дори в общуването, което за мен изобщо не е зряло поведение, каквото се предполага, че би трябвало да има вече. Говорих с него и му казах, че искам първо да го опозная като личност и че ми е интересен, но не го искам и че прекалено много бърза. Казах му, че трябва да искам да съм с него не само заради красивите му очи. Той твърди, че така и така вече сме правили секс, не пречело да продължим оттам, откъдето сме спрели, тоест да си правим секс и да се доопознаваме през това време и каквото стане, стане... Твърди, че е доказуемо това, че не ме искал, само защото съм му удобна и че неслучайно искал да се върне точно при мене и че няма оправдание за грешката си в миналото... Струва ли си да рискувам с него? Чисто логично ако погледна на нещата, не, но имам големи съмнения, защото искам да общувам с него, но много се съмнявам, че от това нещо ще излезе сериозна връзка. Също и се страхувам. Решавам се твърдо да му кажа, че не искам и после се разколебавам и все пак за мен не е изгодно да правя секс с някого, чиято душа не познавам дори малко. След сношението се почувствах доста енергизирана, но и много ме беше яд на него и няколко дни подред имах много неприятно чувство в сърдечната област още от събуждането и цял ден ме държеше. Искам да имам щастлива и хармонична връзка, но той ли е човекът? Аз ли мисля прекалено детски?

benji

Е тука става интересно вече... Защо толкова те е страх от грешка. Какво толкова ще се случи, ако не е твоя човек? Според мен се самонавиваш, че неискаш да си с него.  Вкарвмаш се в противоречие сама със себе си. Според мен от това, което чета той е искрен. И това което си получила веднага след секса като емоционално зареждане е доказателство за това.  Но после си се в карала  сама във филма "Неможе да е толкова хубаво". Искаш да го скъсаш -Защо??? Хубаво ти е с него. Не търси гаранции, позволи на нещата да се случат.

Тара

Можеш да му вярваш, не те е излъгал - казал ти е, че ще те използва докато му позволяваш. Болката, която си изпитала в сърцето е резултат от това, че предаваш себе си. Искаш да бъдеш обичана и да имаш сериозна връзка, а с постъпките си показваш точно обратното.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019